Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Elmeséli vki nekem mi volt a...

Elmeséli vki nekem mi volt a V. Vben a Barátok közt utáni részben?

Figyelt kérdés
elaludtam....-.- :(
2010. dec. 21. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:

az volt benne,hogy mutattak részeket a korábban történt dolgokról,beszélgettek erről,hogy felelevenítsék éva viszonyát a többiekkel.tehát húzták az időt,és végül évának 3 percben kellet mondania valamit azzal kapcsolatban hogy kit választ ki magával párbajozni és még mondhatott valamit másokról.csak aztéán nagyon elhúzódott az egész és már nem volt elég ideje mindenkiről mondania valamit.aztán kapott bőröndben egy zöld kendőt,amilyen neki is volt,és arra a személyre kellet hogy tegye,akit magával visz párbajozni,és az leonidasz volt :D

valamint,a tegnapi összefoglalóban mutatták,hogy zsuzsi eléggé ideges lett,és mindenáron ki akart jutni a villából.és a barátokközt utáni részben pedig zsuzsit hazaküldték,tehát kizárták a műsorból testi sértés miatt.(mert ugye gyümölcsel dobálta olivért)

de ha látni is akarod,akkor a valóvilág hivatalos oldalán szoktak fennlenni videók a részekről :D sztem ez is fennt kell legyen,nézd meg:

www.valovilag.hu

2010. dec. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi!

És az nem derült ki hogy ki megy haza??

2010. dec. 21. 16:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem derült ki! A kiválasztás volt csak tegnap. Szerdán lesz a kihívás...akkor lehet majd szavazni!
2010. dec. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jah köszi!!
2010. dec. 21. 16:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy belekötök, de a kihívás volt tegnap és a párbaj lesz szerdán.
2010. dec. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Országos népbutítás
2010. dec. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

17:37 Mi a bajod ezzel a műsorral???

Már tele vagyok ezekkel a mondatokkal hogy, -hülye műsor, -hülyék nézik, -meg nincs értelme ...

Ha valakinek nem tetszik, ne nézze, és ne kössön abba bele hogy más nézi(amugy meg nem a kérdésre válaszoltál).

Ez is egy műsor a sok közül, és azért van hogy az emberek szórakozzanak, kikapcsolódjanak. Nem kell lehülyézni az egész műsort, és ezzel befolyásolni mások véleményét!

2010. dec. 21. 19:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!