Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek azzal...

Mi a véleményetek azzal kapcsolatban, hogy hiába küldözgették az sms-eket, mert a műsor forgatókönyve előre megvolt írva? (X-faktor)

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 11:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Beragadt a lemez? Napok óta másról sem tudtok beszélni, mint hogy csaltak, meg bundázták, és előre meg volt írva! És mindezt azért, mert nem tudjátok elfogadni, hogy nem az lett a végeredmény, amit ti szeretettetek volna! Magyarázd már el légyszíves, hogy mi értelme lett volna előre megírni? Mért lett így jobb az RTL-nek, hogy Csaba nyert, mintha Nikolas győzött volna? De fordított esetben ugyanez lenne a műsor, akkor a másik tábor mondaná, hogy csalás történt. De most tényleg, értelmes emberi lénynek tartjátok magatokat? Mert nekem nem úgy tűnik, mintha azok lennétek. Senkit sem szeretnék sértegetni, de mi lenne, ha elfogadnátok úgy a történteket, ahogy vannak, és nem szőnétek összeesküvés elméleteket, és nem ez töltené ki a godolataitokat egész napra! Tiszta szánalom!
2010. dec. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%

Sajnos ez általában így van...lásd Megasztár : [link]

X faktorról meg annyit, hgy igaza volt Gesztinek abban, hogy Csaba azért is győzött mert számíthatott tesója szavazóira is. Mert ha valakinek van füle, akkor biztos azt mondja h Nikolasnak kellett volna megnyernie. És Szlovákiából sem lehetett szavazni-legalábbis én igy hallottam. Nikolasnak -ha ez igy van- akkor ez irtó nagy veszteség volt.

Minden esetre nem az igazi tehetséget értékelik sajna.

2010. dec. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%

az, hogy a szolgáltató nem bírt a több ezer sms-el, az miért lenne csalás???

Egyébként meg így a jó, ahogy történt, Magyarországon magyar ember nyerjen. Nikolasnak meg be sem szabadott volna kerülni, mivel lemezszerződése volt, az rtl meg nagylelkűen kifizeti a büntetését...

2010. dec. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Az elsőnek!

Ne legyél már ilyen naiv!

Ez kemény médiaháború! A bennfentesek megtudnák neked magyarázni nyilván, miért jó nekik, hogy Csaba nyert. Egyébként én mindegyikért szorítottam! Mindkettőt a szívembe zártam!

2010. dec. 21. 11:45
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
Nem biztos, hogy amiatt győzött, mert a tesója szavazói is rá szavaztak. Miután kiesett Tomi, a következő adásban is párbajozott Csaba, mert a 2. legkevesebb szavazatot kapta. És szerintem meg lehetett onnan is szavazni, ugyanis mikor ott volt Barabás Évi a rajongókkal az utolsó 2 adásban, akkor megjegyezték, hogy folyamatosan nyomják az sms-eket. Valamint Nikolasnak igen gyönyörű hangja van, de egysíku volt, nem mutatott annyi változatosságot, néha túltekert 1-2 dalt. Persze a győzelmet ő is megérdemelte volna, de kettejük közt egy győzhetett, és kész. Kár ezért rágódni, és csalást látni mögötte, Csaba igenis jó volt, mégha sokan nem is szeretik. Azért gondolkodjunk már, ha annyira rossz lenne, és Niko lenne az egyértelmüen nagy tehetség, biztos akkor lett volna bunda, és nem hagyják nyerni Csabát, mert az leégetné a műsort. Legalábbis szerintem. De mivel 2 jó versenyző között kellett végül dönteni, "mindegy" volt melyik nyeri.
2010. dec. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Első vagyok. Nem zárom ki, hogy nem voltak csalások. Na de emberek! Megéri ezen rágódni napokig, hogy vajon bunda volt vagy sem? És igazából nincs kézzelfogható bizonyíték rá, csak vádaskodtok, és úgy jelentitek ki, mintha 100%-ig úgy volna.
2010. dec. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

Megint első vagyok. Még annyit erről a bundázásról, hogy már azért is volt sok ebből, mert az eleje óta ez megy. Hetekig azt láttuk, hogy Vecát befizette apuci, és ő fogja megnyerni. Mert sokan nem szerették, nem volt szinpatikus, aztán könnyű volt arra ráfogni, hogy ki az apja. Aztán Veca kiesett...Terjengtek a pletykák szintén a forgatókönyvről, hogy Nikolas fogja megnyerni, és nem így lett. Nem vagyok naiv, de ezekben a hiresztelésekben nem látok alapot. Csak találgatások, rosszindulatú emberektől elindult pletykák. Semmi több!

Többen írták, hogy Nikora nem tudtak szavazni, mert visszadobta az sms-t, nem ment el. De ugyanez megtörtént Csabával kapcsolatban is. Nem azért nem sikerült, mert ők nem akartak olyan sms-t fogadni, hanem mert terhelt volt a rendszer! Gondoljatok csak bele, mikor újévkor sms-t küldtök, vagy telefonáltok nem ez van? Van hogy csak ötödszörre csöng ki, és az sms is órákkal később megy el. Ez van ott is. Sokan szavaznak, ugyanarra a számra küldik az sms-t akár melyik névvel.

Úgyhogy törödjön mindenki bele az eredménybe, nem változik attól semmi, hogy höbörögtök ezen.

2010. dec. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Egy másik kérdésben egy kommentelő azt mondta, hogy ez előre le volt zsírozva, és Csabával aláírattak egy szerződést, ami szerint bizonyos szabályok betartásával megnyeretik vele a versenyt. És az már bebizonyosodott, hogy eltitlkolta a barátnőjét, hogy több szimpatizánst szerezzen. Akkor miért ne lehetne igaz a többi dolog is ahíresztelésekből?

Érdekes, hogy pl. Szabó Mariannal kapcsolatban semmilyen pletyka nem terjengett. Mégis tudták volna az eljén, hogy a Csaba nyeri meg? Még is honnan, amikor más nagy ígéretes tehetség is volt?

2010. dec. 21. 14:14
 9/13 anonim ***** válasza:
43%
Jaj ez akkora baromság! Mert egy kommentelő az mondta! Tényleg? És ismered is a személyt, aki azt mondta? Hogy ilyen megbízhatónak tarod az információt? Jah, mert pont bejött neki, mert Csaba tényleg megnyerte? Gratulálok! Igen, Szabó Mariannról nem terjengett semmi, de a fele társulatról igen, és azok nem is váltak be. Te ne legyél ilyen naiv, hogy vadidegen emberektől így bekajálsz mindent! Tudom, a média nem ártatlan bárány, és nem tartom lehetetlennek a csalásokat, de ezt a szerződéses dolgot, amit olvastál, biztos, hogy nem veszem be. Azért Csabán látszott hétről hétre hogy izgul, egyáltalán nem tűnt magabiztosnak, aki biztos a továbbjutásában. És ennyire nem jó színész ő sem.
2010. dec. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
relax
2010. dec. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!