Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kirúgták a VV4-ből Zsuzsit....

Kirúgták a VV4-ből Zsuzsit. Ez meglepő vagy várható volt?

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 20. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Megérdemelte!
2010. dec. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

így oldották meg hogy 15 helyett 14 kiszavazóshow legyen..állítom kiadták neki hogy balhézzon..tök látszik néha hogy forgatókönyv az egész...

hajrá kristóf

hajrá gina...

2010. dec. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez egy cigóprostira jellemző viselkedés. Nagyon hiányzott neki a szex, a Leonidasz elutasította. Aztán Olivér provokálta, és ez a prosti elkezdte narancsokkal dobálni. Utána már ütötte is. Nem látszott megjátszottnak, ez a Zsuzsi úgy viselkedett, mint a prostik, egyébként az is.
2010. dec. 20. 21:08
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem nézem ezt a szennyadást, de most a hvg-ről értesültem az eseményről, és megnéztem a blikk beszámolóját. Nekem is az volt az első benyomásom, hogy tipikus cigány és qurva tempó, amit művelt, bár ahogy olvastam a második válaszolót, mondjuk az is tök logikus, hogy szerepet játszott. De ez a kettő nem mond ellent egymásnak. Mondjuk, hogy nagyrészt önmagát játszotta, hitelesen.


Itt van a blikk linkje a "sztárvilág" rovatból:


[link]


Egyébként a forgatókönyv-teóriát erősíti, hogy még tavaly nyáron leadtak egy interjút egy cigányasszonnyal a Klubrádióban, akit a lánya nevezett be a Mónika sóba, már nem tudom milyen magánéleti konfliktus kapcsán. A TV ügynökével egy szabolcsi vasútállomáson találkoztak, aki megvette neki a vonatjegyet egy irányba. Aztán a felvétel előtt megtörtént a felkészítés, közölték a nővel, hogy verekednie kell, és ezért pár ezer Ft gázsi üti a markát. Mondta, hogy nem akar verekedni, de erre azt mondták, hogy akkor se gázsi, se vonatjegy vissza. Így már természetesen vállalta a verekedést, mert azt mondta, hogy szegény. De végül a rádióban kipakolt.

2010. dec. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sztárvilág?Na és ugyan mitől sztárok ezek???
2010. dec. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem csak sztár, de állítólag Bombanő is (nagybetűvel!):


[link]

2010. dec. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a bunyótól távol állt, de megérdemelte, nekem nem volt szimpatikus, már ha nem volt megrendezett, mert azt is el tudom képzelni, mert ugye eggyel többen voltak....
2010. dec. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem azért küldték haza, mert hirtelen, idegességében megdobálta Olivért pár naranccsal, hanem mert nem tudott lenyugodni, és még negyed óra múlva is hozzávágott egy üveget. Ilyen ideggyengék menjenek is haza.
2010. dec. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szandika a másik ideggyenge. A Villa fele cigótábor, nálunk ez a viselkedés haladó hagyomány.
2010. dec. 21. 20:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!