Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerinted az év 2. férfi...

Szerinted az év 2. férfi hanga (Vastag) hamarabb vagy később tűnik el a süllyesztőben, mint Tabáni?

Figyelt kérdés
Szerintem egy picit később, mert a tinilányok odáig vannak érte. De csak addig, amíg nem lesz újabb nyálgép akit bálványozhatnak a tinik.
2010. dec. 20. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért nem értem a kérdést, mert Tabánit pl játssza a rádió. Csaba is szerintem jódarabig köztudatban marad, neki az x faktor előtt is voltak fellépései, csak nem voltak rá ennyire sokan kíváncsiak.
2010. dec. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem, mivel Tabánit játssza rádió és vannak fellépései is, csak ő egy picit visszahúzódó, csendes férfi. Nem sok mindent hallani róla.

Amúgy a 12 előadó, aki bekerült az élő műsorba, mindegyiknek lesz cd-je, klipje stb., és nem biztos, hogy az lesz sikeresebb aki előrébb jutott vagy megnyerte!

2010. dec. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nálunk előbb utóbb mindenki eltűnik a süllyesztőben, nem lesznek olyan sikeresek, mint a régebbi előadok, zenekarok. Alig hallani már Palcsóról, Caramellről, Tóth Gabitól sem hallani sokat, csak néha feltűnik valami celemműsorban. És nem azért, mert tehetségtelenek, hanem mert ki van hallva a magyar zeneipar. Nem tudnak normális dalokat írni nekik, amik tényleg slágerek lesznek, amiket évek múltán is meg lehet hallgatni. Legalábbis ez az én véleményem. Ezt arra alapozom, hogy nekem évek óta nem tetszik igazán egy magyar szám sem. Meghallgatok párat, elmegy, de nem váltja ki azt az érzést belőlem egyik se, hogy huhhh...

Viszont a külföldiek között meg sok van ami nagyon is bejön. És az ismerőseim körében ugyanez a helyzet. Ezért sajnálom is a versenyzőket, mert ennyi nem tud megélni ebből, és ez így olyan, mintha csak elhúznánk az orruk előtt a mézesmadzagot. Nem is értem, hogy minek indítani folyamatosan ezeket az énekes tehetségkutatókat, mikor már a régebbi énekeseinket sem tudjuk "kihasználni"...

2010. dec. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a Csillag születik-ig őt fogják mindenhol nyomatni. Meg Csaba nekem olyannak tűnik aki szívesen is fog szerepelni. Szóval amíg nem jönnek az újabb celebek + amíg van szerződése az RTl-el, addig nem fog eltűnni. Mostantól állandó helye lesz az újságokban/tv műsorokban.
2010. dec. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tabáni nem tűnt el a süllyesztőben!!! Fellépései vannak és játsszák a dalait a rádióban. Csabi szerintem sztáralkat, nem fog eltűnni mostanában!

Amúgy mindenki a tinilányokkal jön, kíváncsi lennék, mit találnának ki, ha Csaba csúnya lenne! Én biztos vagyok benne, hogy úgy is ismert lenne ezzel a hanggal, meg ezzel a személyiséggel.

És azt még hadd mondjam el, hogy a 60 éves mamám, a 40 éves apukám, a 32 éves nagynéném és a 38 éves anyukám is Csabinak drukkolt!!!

2010. dec. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem tűnt el Tabáni a süllyesztőbe!
2010. dec. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha Csabi csúnya lenne,én akkoris úgyanúgy szeretném a hangját.Nem a két szép szeméért szeretem,és sokan vannak még így ezzel persze az,hogy jó pasi,csak még többet nyom a latba:)
2010. dec. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért tünnek el ezek a "szerencsétlenek" a süllyesztőben, mert egymást érik a tehetségkutatók. Megasztárból lement 5 széria, csillag születikből eddig 2, most az X-faktor, ami még véget sem ért mikor már lehetett jelentkezni a csillag sz. 3-ra. Persze oda több kategóriában is lehet nevezni, de mint eddig is, nyílván most is feltűnik ott 1-2 tehetséges énekespalánta. Aztán ősszel megint x-faktor. Az új arcok mindig érdekesebbek a réginél a média, és az emberek számára is, és a régiekkel nem foglalkoznak úgy. Mert ennyi énekesre egyszerűen nincs igény. Valami ilyesmit sugallhat a te mondatod is. (" De csak addig, amíg nem lesz újabb nyálgép akit bálványozhatnak a tinik.") Persze kell a frissités, jó ha jönnek újak, de nem ilyen sűrűn. Még be sem tud igazán lendülni a karrierjük, máris átveszi a szerepet egy másik győztes.
2010. dec. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!