Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » UPC-nél (pl. Salgótarjánban...

UPC-nél (pl. Salgótarjánban is) marad a Viasat 3 vagy megszűnik?

Figyelt kérdés

Sok kábeltelevízió-szolgáltató kényszerül arra, hogy megszüntesse idén a Viasat3 tévécsatorna műsorának továbbítását, miután a csatorna a lejáró szerződésű társaságoknak csak megemelt díj ellenében engedélyezi a sugárzást. A napokban 200 ezer háztartásból tűnt, illetve tűnik el a legnézettebb kódolt csatorna.


Nagyon aggódok, mert a kedvenc sorozatom is ezen látható. Kérem valaki írjon, ha tud valamit. UPCnél vagyunk azt hiszem.


2009. jan. 22. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Én pont tegnap olvastam,hogy előbb-utóbb mindenhol megfog szűnni :(

én is sajnálom. Nekem a kedvencem a nagy házalakítás! Neked?

2009. jan. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nekem a Dexter, szóval ha nem láthatom akkor bemegyek és feldarabolom a vezetőséget.


Szeretem még a most kezdődött Odaát-ot is. Meg van rajta sok jó, pl Gyilkos sorok, Halálbiztos diagnózis, Monk, CSI New York stb. A Nagy Házalakítás is jó, néha nézem ;)


Micsoda b@rmok dolgozhatnak ott is, hogy ezt csinálják...

2009. jan. 24. 14:49
 3/4 A kérdező kommentje:
Hol olvastad? Am köszi a választ.
2009. jan. 24. 14:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Dehogy fog megszűnni a Viasat3 :), az a céljuk, hogy a jövőben országos csatornát indítsanak. Sok kisebb kábeltársaság nem tudja kifizetni a Viasat3 havi díját, mert valamennyivel meg kellene emelni az ügyfelek havi díját, ezért több helyen az olcsó sorozat+ tették a kínálatba. Ahogy olvastam, folynak a tárgyalások. Egyébként meg a V3 és a TV6 nézettsége is javuló tendenciát mutat.
2009. febr. 7. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!