Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Stargate : universe, mit...

Stargate : universe, mit szólsz hozzá, hogy tavasszal még leadják a maradék 10 részt, aztán pedig vége?

Figyelt kérdés
A syfy csatorna nem rendelt be több részt a sorozatból , így már nem lesz 3. évad soha .
2010. dec. 17. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem csodálkozom.Az 1.évad annyira unalmas volt,hogy a 2.at már el sem kezdtem.Azonkívül rosszak a karakterek,ellenszenves emberek,minden döntésük rossz,az első évad meg annyira cselekmény mentes,hogy ha megnézem az 1.részt,a 10.et és az utolsót,akkor sem maradok le semmiről.

Rém gyenge próbálkozás szerintem az egész sorozat.

2010. dec. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
EZ FAKE, 8 évad lesz belőle,annyit már lefoglaltak
2010. dec. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
előző vaagyok,és sztem elég jó lett a sorozat,az igaz h az 1. évad elég unalmas,de a 2. már sokkal jobb
2010. dec. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó sorozat, kár hogy kaszálták.
2011. jan. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 zzso16 válasza:
A 3.évadot az MGM leforgatta csak a syfy nem rendelte meg úgyh az MGMnek talália kell egy csatornát amelyik leadja.De ez az év biztos h kimarad.
2011. okt. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!