Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Barátok közt kérdés: ez...

Barátok közt kérdés: ez anyatípus?

Figyelt kérdés

Úgyis annyi alkalmatlan anya van ma a világon, ezzel is adják most alájuk a lovat. Konkrétan a mai Vanda-esetre gondolok, amikor Juli, az anyja beszólt, hogy nem akarja Vandát.

Nekem az a meglátásom, hogy Vanda csak a fiút akarta megfogni a nemlétező gyerekkel, tehát maximum Szabi lehet rá dühös. Dobja ki, aztán jólvan, fiú lesz másik, na de az anyja, a saját édesanyukája is eldobná emiatt? Simán megérthetné Juli, hogy minden amiatt volt, hogy Vanda ennyire szerette ezt a fiút és csak féltékeny volt. Vanda is megvédhetné magát ezzel. Szerintem semmi oka eltaszítani őt az anyjának, hiszen nem az anyja ellen irányult ez az egész.


Szóval nagyon nem értem a forgatókönyvet...


2010. dec. 15. 02:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de aki így átveri az anyját is, az megérdemli:) Nem azt mondta, hogy takarodjon, hanem azt, hogy nem akarja, hogy a lánya ilyen legyen. Amit csinált, az érthetetlen. Nincs rá mentség, legyen az fiú, vagy akármi más. Én megértem.
2010. dec. 15. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is megértem Juli reakcióját. Amit Vanda tett, arra nincs bocsánat. Eleve az, hogy mindenkit átvert, súlyos, de pláne egy ilyen komoly dologban. Gondolj bele, hogy tényleg milyen érzések lehettek az anyjában, mikor megtudta, hogy terhes a kicsi lánya, aztán meg elvetélt??

Ezt a dolgot tényleg nem lehet egy vállrándítással elintézni.

És első meghökkenésemben, és a dühtől lehet hirtelen én is úgy érzeném, nem akarok ilyen gyereket, aki képes átgázolni mindenkin a saját érdekében (mert ugye nem ez volt az első stiklije). De az majd kiderül, hogy milyen lépésekre szánja most el magát a Juli.

2010. dec. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval.Nem tudom kedves kérdező ,hogy te anyuka vagy-e már,gondolom nem,ezért nem érted meg.Én az vagyok és nem csodálkoztam tegnap a Julin.Tényleg nem Vandát nem akarja,csak azt nem ,h. ilyen legyen.Hatalmas csalódást és fájdalmat okozott Vanda az anyjának.Akármit is csinál egy gyerek akkor is szereti az anyja.
2010. dec. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnt, hogy Juli, nem akarja Vandát, nem akar ilyen gyereket...de talán ma kiderül, hogy-hogy is értette! Megértem, mert hazudott mindenkinek és a barátnőjét is belerángatta a hazugságaiba, de a nagyanyja megvédi őt, nála fog lakni, szerintem! Hasonló szituációban, nem tudom mit tennék, de remélem a lányom nem hoz, majd ilyen helyzetbe, bár még csak 10 hónapos!
2010. dec. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!