Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek is az emberiség...

Szerintetek is az emberiség szégyene a való világ című "műsor"?

Figyelt kérdés
Nem nézem, csak néha reklámokban benyomnak belőle részleteket, és el nem tudom képzelni, hogy hogy lehet egy ilyen undorító, szutyok söpredékekkel teli trágya műsoron.
2010. dec. 8. 19:23
1 2 3
 21/24 anonim válasza:

Egy musort szerettem igazan a kereskedelmi csatornakon es az a Frei dosszie volt.De sajnos az embereket anyira nem erdekli az ertelmes musorok csak a surmossagok.


Szekelyfiu92

2010. dec. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Itt a legújabb "leleplezés". Bár nekem egyáltalán nem voltak eddig se kétségeim, hogy miféle nők vannak abban a villában. Egyet kivéve (a házaspár hölgytagja) a többi luxus- vagy útszéli prosti. A "bombanő" Zsuzsi a szemétégetőnél szokott strichelni, a szerkesztő csempészte a műsorba. Hát ennyire CIVILEK a villalakók. Ja és hány benti férfi fog menni a nemibeteg gondozóba a műsort után?
2010. dec. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
igen, a létező legszarabb legócskább tévéműsor a világon , és tele van b*zikkal , k*rvákkal. Még a mónika show is sokkal színvonalasabb mint az a szaros való világ
2012. márc. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
De még mennyire!
2017. júl. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!