Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek is csak meg van...

Szerintetek is csak meg van játszva a Való világ, az X-faktor és a Megasztár is?

Figyelt kérdés
Szerintem csak kamu az egész, szerintem bent sincsenek, csak amit leadnak, hisz az élő közvetítés, sem élő, már rég el van döntve hogy ki nyeri meg az x-faktort is!
2010. dec. 8. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]

Olvass bele. Ennyire hiteles műsor.

2010. dec. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne élő az élő közvetítés? Persze azt sosem fogjuk megtudni, manipulálják e a szavazatokat, de hát ez van..

Az adásmenettel kapcsolatban. Ha egy tanár bemegy órára, neki is van óraterve, hogy mikor mit fog csinálni. Egy többórás élő tévéműsor jóhogy meg van előre írva. Vagy azt gondoltad, csak úgy spontán történnek a dolgok, és véletlenül éppen mindig mindenki jó helyen áll, és a megfelelő kamerába néz? Minden műsornak van jól kitalált adásmenete, nem csak az x faktor és társainak.

2010. dec. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Olvass már bele. Komolyan. Ne csak az első oldalt.
2010. dec. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Végigolvastam. Mindenkinek többé-kevésbé meg van írva a szövege, ezen nem lepődtem meg.
2010. dec. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy benne van az a mondat, hogy az utolsó helyeken szoros a verseny? Hát most istenem.
2010. dec. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"A mentoroknak valami kedves piszkálódó megjegyzés."


"(Fanfár, öröm stb...)"

2010. dec. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja volt régen a Celeb vagyok ments ki innen, apámmal egy részt láttunk és apám megállapította, hogy ezek argentínában? szerintem csak kimentek a Bükkbe pár hétre. :) Viccet félretéve szerintem a nézőktől beszedik a pénzt az smskel( hülye aki küld) és előre tudják kinek kell nyerni.
2010. dec. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Mrs. Valaki ***** válasza:
Ez a : Szoros az állás az utolsó három helyen! Ha észrevette valaki mindig mondják! Ezzel csak arra búzditanak ,hogy szavazz. De attól még élő, és a nézők döntik el.
2010. dec. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!