Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményed a Való Világ...

Mi a véleményed a Való Világ 4-ről? Szükségük van ilyen műsorra, vagy?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok mások véleményére.

Én azt gondolom, ez már meghaladja az erkölcsösség határát, ez már nekem nagyon sok, amilyen alakokat válogattak be.

Szerintetek ez nincs romboló hatással a társadalomra? És ezt nézik a mai fiatalok, az ilyenek véleményét fogják hallgatni és azt látják, hogy vetkőzéssel, k.rválkodással mindent elérhetnek.

Kell ez nekünk??


2010. dec. 3. 10:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nekem az is a bajom, hogy már csak annyira értékelnek bennünket, hogy ilyen színvonalú műsort kapunk. Ennyit érünk mi? Hogy azt nézzük, ki hogyan vetkőzik, ki hogyan kefél másokkal élő adásban?

Ilyet lehet találni az interneten is.

De a tévé ne ezt sugározza már, ettől csak romlik a társadalom, hiszen akárhova néz, nem lesz választási lehetősége, mert mindig ilyen műsorokba bukik.

2010. dec. 3. 12:40
 12/15 anonim válasza:

Undorító egy műsor!!!!!

NÉPBUTÍTÁS MAGASFOKON!!!!

Inkább hazánk történetéről adnának műsort!

Jobb lenne mindenkinek!!!

2010. dec. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Szerintem főműsor időben semmi helye ilyen műsornak a tv-ben! Ostoba buta és idegesítő emberek vannak benn akik bizony befolyásolják a fiatalok szokásait és világképét. Ez a fő probléma ezzel a műsorral és az rtl-el meg hogy Magyarországon gond nélkül le mehet bármi a médiába, ha elég sokat fizetnek.
2010. dec. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én biza azt sem tudom,hogy hánykor megy,és azt sem tudom,hogy kit válogattak be,és azok mit csinálnak.

Véleményem nincs róla mert nem nézem,ennyi.


Este előveszem a könyvemet,és a gyerek kezébe is adok egyet,olvass,mert olvasni jó kijelentéssel.

Remélem a gyermekemnek is lesz annyi esze,hogy egy izgalmas könyv sokkal hasznosabb időtöltés,mint azt nézni,hogy Mancika a sexről beszél főműsoridőben.Attól,hogy a média zúdítja ránk a sok színvonaltalan műsort,még nem kötelező nézni.


35/N

2010. dec. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Kultúr szemét.
2010. dec. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!