Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Keresztes Ildiko miert van...

Keresztes Ildiko miert van ugy elszallva a tanitvanyaitol, miert sir, megy rendez dramai jeleneteket, ha az egyik pl. parbajozni fog?

Figyelt kérdés
Azt kepzeli ,hogy megmarad majd mind a 3 fiu a legvegeig,ha kozoluk is nyeri meg valaki akkor is 2 ki kell essen,meg ahogy sir,meg csinalja a fesztivalt,es ahogy elvan szallva magatol,se Miki,se Feri,se Peti- a mentorok nem csinaltak ilyen jeleneteket.
2010. nov. 28. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem is túlzásba viszi.Még meg is érteném,ha olyan nagyon jó versenyzői lennének,de ez a Norbi és a Tomi borzalmasak.
2010. nov. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
sztem az a nő nem egészen 100-as
2010. nov. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek.
2010. nov. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem az ő énekeseit(Norbit is) de tényleg túlzásokba esik.
2010. nov. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14%
Ki az a Keresztes Ildikó és mióta tényező?
2010. nov. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Engem nagyon idegesít már az a nőszemély,azt hiszi az ő versenyző a legjobbak pedig nem,szerintem az ő versenyzői közül Nikolas a legjobb.Ahogy az első hozzászóló is írta Norbi és a Tomi borzalmasak,de főleg Norbi,amit tegnap előadót az szörnyű volt.
2010. nov. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Engem tegnap idegesített nagyon. Mikor meg kellett mondani,hogy ki essen ki és egy csomót beszélt,mintha gondolkozott volna pedig mindenki tudja,hogy a saját mentoráltja ellen nem szavaz ..
2010. nov. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az övéi közül Nikolas az egyetlen, aki ezt a versenyt megnyerheti. A válogatón imádtam Tomi hangját, de ma már nagyon nem jó szerintem. Norbiról beszélni is felesleges. Remélem Nikolas nyeri.
2010. nov. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért nem csinál a másik 3 jelenetet,mert ők férfiak,nem annyira érzékenyek.

Ildikónak nincs gyereke,és biztos nagyon a szívéhez nőtt a 3 srác

2010. nov. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nekem szimpatikus, de tény, hogy a versenyzői közül csak Nikolas ér valamit. az meg természetes, hogy szorít azoknak, akikkel együtt dolgozik, meg akivel már szinte egy család lettek. persze, az hiba, hogy nem tud elfogulatlan lenni, de lehet hogy már nagyon közel állnak hozzá a mentoráltak, mintha a gyerekei lennének, és így nehéz objektívnek marandi. szóval én megértem, és egyáltalán nem mű, és affektálós, amit csinál, és sztem nincs magától elszállva. tehát az ok, amiért így viselkedik, mert nagyon szereti a versenyzőit, és kiáll értük. az h malek és a többiek nem rendeznek iylen jeleneteket azért van, mert ők pasik, máshogy redezik le az érzelmeiket.

(de ettől függetlenül Katinak kellett volna tegnap tovább mennie, és a Vastag Tomi nagyon irritáló)

19/L

2010. nov. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!