Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mást is irritál ez a Gigi a...

Mást is irritál ez a Gigi a ValóVilág testvérpár közül?

Figyelt kérdés
Miket művelt mááár??? Hogy lehet így elszállva?? Erre nem bekerültek? Undorító ez az egész műsor,eddig is tudtam,gondoltam most ezt a beszavazást megnézem de ezzel be is fejeztem.
2010. nov. 24. 22:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem mert nem nézem, azt se tudom ki az.
2010. nov. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
Az jól néz ki. Megérdemelne egy kis nevelést és az aktus után le kéne hányni
2010. nov. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát kb.azt érdemelné. Semmi gond azzal h jól néz ki,de ez a gusztustalan viselkedés...hányinger.Ilyenkor elgondolkodom,h ez bejön az embereknek?? Mert hogy bekerültek..Mivel ez egy normális pasinak is visszatetsző sztem.. De hát lehet én vagyok naiv.
2010. nov. 24. 22:51
 4/17 anonim ***** válasza:
Ó én már az okostojásos előzetesekből láttam, hogy egy percet nem fogok ebből a sz*rból megnézni. Amúgy is elegem van már az úgynevezett "valóságsókból", amik köszönőviszonyban sincsenek a valósággal. Remélem mihamarabb meg fog bukni a műsor, és remélem, hogy akkor majd kirúgják azt is, aki kitalál ilyen hülyeségeket (de úgysem fogják).
2010. nov. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem hagysz ki semmit...nagy kalap sz@r az egész.A legelső részből láttam vmennyit,aztán bealudtam mert olyan sz@r volt,meg a mai,ami után tényleg azt mondom h ennyi..Elő se kellett volna ennyi idő után kotorni a süllyesztőből,lerágott csont már az egész,primitív baromság,de hát a népnek (tisztelet a kivételnek) ez kell.Meg a primitív és r!banc szereplők.
2010. nov. 24. 23:08
 6/17 A kérdező kommentje:
Bocs a 2x "primitívért",már aludni kéne,csak felhúztam magam :)
2010. nov. 24. 23:10
 7/17 anonim ***** válasza:
gigi és béci a legellenszenvesebb nekem.Sajnos az ilyen majmokat szavazzák be.teszik az agyukat össze-vissza remélem ők lesznek az elsők akik kiesnek.
2010. nov. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
gyerekek, ne nézzétek azt a sz@rt ! bukjon meg a műsor! Nem akarom elhinni, hogy a közvéleménykutatás szerint ez kell megint a népnek. Ennyire unatkozik a lakosság fele?
2010. nov. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Tényleg borzalmas az a csaj........ Kár hogy nem a tetkós srácok mentek be.
2010. nov. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Szerencsére nem néztem a beszavazást!
2010. nov. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!