Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Megasztáros kérdés!? (Kérdésed...

Megasztáros kérdés!? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Valaki magyarázza el nekem miért jó Szíj Melinda és Tolvai Reni! Az én "készülékemben" van a hiba????


Szíj Melinda: Engem irritál a hangja... Néha egy-egy számot eltalál mint ma a Valami Amerika zenéjét de általában inkább áttekerem mert nem bírom....


Tolvai Reni: Jó a hangja de nagyon majmolja szerintem Beyonce sexi stílust és így ő nekem túúúúl soook, túl rámenős és kétszínűnek tűnik...


2010. nov. 19. 23:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Tolvaj Renit nagyon bírom, de a Melindától rosszul vagyok. Amit ma művelt szegény Attilával:S Hát borzalom, hamis ritmustalan, mozogni se tud. Nem is értem hogy került ide szegény. Ráadásul minden alkalommal szinte meghal a színpadon:S
2010. nov. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Renibe mit kedvelsz? Tényleg kíváncsi vagyok mert most tényleg én vagyok a hülye hogy ennyire nem jön át nekem sőt zavar?
2010. nov. 20. 00:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Nagyon jó a hangja, szerintem Attila után a legjobb. Nem tudom, de nekem olyan kis szimpi aranyos feje van:P
2010. nov. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Reninek? Jó hangja? A készülékedben van a hiba.

A pokerfacet például hallottad tőle?

2010. nov. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hmm hát igen a Pokerface nem tetszett de amikor "tengerszoknyája" volt az igen! A mai Ganxtás duettben bántotta a fülem a hangja....
2010. nov. 20. 00:25
 6/8 anonim ***** válasza:
A Poker face alapból rossz dal:S
2010. nov. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tolvaj Reni stílusa áll legközelebb hozzám Beyonce-t meg biztos azért énekel mert ez áll neki jól hogy állna neki olyan szám amit Szíj Melinda szokott énekelni?

Meg valakinek szexinek is kell lennie mert különben nem néznénk mi férfiak

2010. nov. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én Renit bírom, bár nem a kedvencem, de a hangja az nem rossz, viszont Beyonce majmolása tény hogy kicsit sok már. Azért hozzá ne akarjuk hasonlítani, hiába esetleg ez áll jól neki.

Szíj Melinda? Rettenetes. Most őszintén akik rá szavaznak azok látnak meg hallanak? Beáll a szimpadra, úgy mozog mint egy robot, semmi önálló mozdulata nincs, minden moccanata betanult, mert ha nem az lenne akkor kb meg se mozdulna. A hangja? Nem tudom, én nem látok benne semmi különöset vagy egyedit, mellesleg mikor a Mad world-öt olyan rettenetesen adta elő, na az kiverte a biztosítékot. És bár ez nem olyan fontos dolog, de én falnak megyek az angol kiejtésétől.


Csak azt nem értem, hogy itt is meg sok helyen olvasom, hogy mennyien nem szeretik, akkor meg ki szavaz rá?

2010. nov. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!