Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A tegnapi X Faktorban melyik...

A tegnapi X Faktorban melyik két versenyzőt küldtétek volna párbajra?

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 10:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%

Kiraly L. Norbival nincs semmi bajom, teny, hogy nem egy enekesmadar, de a stilusa jo, 1000 "hires", legalabbis befutott eloadot lehet talalni, akinek hangja ennyi, de a varazsa sincs meg, megis szeretik sokan.

Ezt azert irom le, mert megertem, hogy ott van, nem kritizalom, van benne valami, amit ebben a musorban keresnek, de a tegnapi produkcioja nem tetszett, ez volt az elso, amit nem szivesen hallgattam tole.

Szoval egy parbajt neki javasoltam volna, biztosan mutatott volna valami sokkal jobbat, verfrissitonek is jo lett volna, ugysem szavaztak volna ki.


A NonStop parbaja is befigyelt, aktualis volt, jol csinaljak, amit csinalnak, de sejteni lehetett, hogy a harmadik csapat sem marad bent tul sokaig.


Dorkat azert nem kuldtem volna en sem parbajozni, mert eleteben talan masodszor sikerult jol enekelnie, hatalmas bakik nelkul, igy korrekt volt, hogy nem pont most ejtettek ki.

Majd legkozelebb.


Nikolasnak jot tett a parbaj, gyanitom, hogy kovetkezo adasban erosebb lesz o is, meg a dalvalasztasa is, mint eddig barmikor.


A Vastag-fiverekre is ra lehetne egyszer ijeszteni, meg nem artana nekik, bar ez meg jo sokaig lesz, mert a tinik egy jo darabig mer rajuk fognak szavazni a zsebpenzukbol.

2010. nov. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%

Én a Vastag tesókat küldtem volna párbajozni. Király Norbi tényleg nagy arc, de ha a hangját kéne értékelnem, ő is mehetne haza. A grimaszaival belopta magát a közönség szivébe, de hangilag sehol sincs. Sajnos az emberek arra szavaznak, akik szimpatikus nekik, akit jó képűnek tartanak, nem arra, aki igazán tehetséges.

Szerintem igazán tehetséges Nicolas, igaz nekem nem jön be arcra, meg külsőre meg sehogy sem, viszont eddig mindig nagyon jól énekelt. Vecát is nagyon szeretem amikor énekel, egy a bajom vele,h. nagyon érzékeny, mindenen elsírja magát.

19L

2010. nov. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Vastag Tomit (mi csak a bamba srácnak hívjuk) és Dorkát.
2010. nov. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik a Norbi. Jó fellépő, szórakoztató amit csinál, de hangja nem nagyon van. És ezt a tegnapi dal túlzottan bebizonyította. Mondjuk Tominak is volt 1-2 gyenge estéje, de nem a hangja miatt, hanem azért, mert az a stílus nem állt jól neki. Norbi esetében viszont pont a hangja miatt volt sz.r a produkció.

A másik a Dorka,egyrészt mert már hetekkel ezelőtt el kellett volna búcsúznia. Másrészről most tényleg önmagához képest jó volt, de még így is Norbi után ő volt a 2. leggyengébb tegnap.

2010. nov. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hangyácskát és Szipukát... (Dorka és Tomi... én csak így hívom őket :D) És nagyon mérges vagyok hogy Dorka még itt van a NonStop meg kiesett...
2010. nov. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Vastag Tomit és Dorkát .)
2010. nov. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Dorkát és Norbit
2010. nov. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy kilógok a sorból, de nekem a Vastag Csaba se tetszett különösen, igaz, hogy jóképű, meg "jól áll neki a színpad", de volt már neki jobb produkciója is.

Másodiknak Norbit láttam igen gyengusznak, meg persze Dorkát, de őt már nem is említem, mert fel se tűnik, hogy még itt van, annyira érvénytelen.

Egy Dorka vs Norbi párbajban Dorka simán elvérzett volna...

2010. nov. 14. 16:10
 9/16 anonim ***** válasza:

Bár Dorka tegnap jó volt, szerintem elég gyenge láncszem, szóval el tudnám képzelni.

Bár vérzik a szívem, de ha az énektudást nézzük, Norbi is párbajozhatna, de amúgy ő az egyik kedvencem...

2010. nov. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Norbit és Dorkát.Én Norbit küldtem volna haza.
2010. nov. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!