Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Giorgio miért van mindig az...

Giorgio miért van mindig az utolsó helyeken egyikén? Mindig jó szokott lenni egyszerűen nem értem. Ha valaki kételkedik linkelek videókat ;)

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom, mert nem egy álompasi:D Am nem tudom, nem igazán szoktam nézni, csak ritkán, de egyébként tényleg jó szokott lenni:/ Figyeld meg, az András tuti nem esik ki
2010. nov. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem marha jó hangja van, első 3-ban nekem benne lenne.Innen is látszik, hogy külsőre ítélnek sokan.Itt az oldalon is hányszor ócsárolják, hogy néz ki meg kövér, meg mint egy majom....Kérdem én, miért fontos az, hogy néz ki?Szerintem iszonyat tehetséges, de én nem vagyok a szavazás híve, lehet csak 100 ember szavaz összesen:)
2010. nov. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!