Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hadházi Lászlón tu. D valaki...

Hadházi Lászlón tu. D valaki nevetni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 00:08
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
miért, szerintem jófej.
2010. nov. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
igen:)
2010. nov. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Max.kínomban...szánalmas, eröltetett a "humora". Ezeréves poénokkal próbál házalni.
2010. nov. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Én igen. :)
2010. nov. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én azon is röhögök, ha elkezd röhögni.:)

Láttátok már élőben?Hát én szakadtam rajta, pedig 60%-ban olyan poénokat nyomott, amiket már a tv-ben is leadtak, de akkor is hatalmas.Konkrétan fájt a hasam a röhögéstől.

2010. nov. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én tudok, de nem lehet mindenkinek megfelelni. Szerinted nem vicces, másnak az. Különbözünk.
2010. nov. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy nagy beszólása volt:


"Tudjuk vannak azok a lányok a 10-es, 4-es út mentén, hóban, fagyban kis csipkés ruhában, hát csak megállsz, hogy legyen valami meleg a gyomrában ..."


Azon konkrétan röhögőgörcsöt kaptam :D

2011. aug. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
a példád jó, erre mondom én, hogy semmi köze a humorhoz...
2011. aug. 8. 16:06
 9/9 anonim ***** válasza:
11%
Olyan, mint az összes többi önjelölt, idétlen pojáca. Minden szaván érződik, hogy teljesen megjátssza magát, nem természetes, nincs önálló stílusa. Csak azért, mert úgy néz ki, mint egy alkesz csavargó, még nem lesz vicces. Nagyon amatőr és "háztáji" az egész produkciója (ezzel nincs egyedül a hazai mezőnyben, sőt...), de magyarok vagyunk, nincs mérce.
2011. aug. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!