Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Egy pár évvel ezelőtti Philips...

Egy pár évvel ezelőtti Philips okostévén hogyan tudnék RF (koax) kimenetű videojelet "befogni"?

Figyelt kérdés

75Ohm-os koax aljzat természetesen van a TV-n, hál' égnek ahhoz még a többi különféle bemenettel együtt hozzáférek, de a fali konzol mozgó alkatrészei valami olyan "csodálatos" módon begyógyultak 🙄 hogy én ki nem tudom ezt nyitni, úgyhogy sajnálom, pontos TV típust nem tudok mondani. Philips az egészen biztos, a logó ott virít elől.


Nekem valami olyasmi rémlik... 🤔 Ezt analóg TV adásként lehetett behozni a TV-n (mármint az okosokon is), mint egy TV csatornát?

Legalábbis arra emlékszem, hogy korábban egy C64 képét korrektül, olvashatóan be tudtam hozni. Valamikor.... de már nem emlékszem, hogy hogyan, már az se rémlik, hogy milyen programokat írogattam be.


Az RF kimenetű eszközön van trimmer poti csatorna hangolásra, de sajnos nem túl tág a tartomány : felirat szerint 30. és 39. csatorna között lehet mozogni.



tegnap 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Emlékeim szerint rákeresel, mintha tévéadó lenne.
tegnap 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az RF kimenetűeszköz legyen be kapcsolva! És legyen be hangolva egy adott 30 - 39 közötti csatornára. Majd a TV-én keres rá úgy mintha TV adó lenne. És ennyi! Illetve ilyen egyszerű.
tegnap 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!