Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A kísértésben mit mondhatott...

A kísértésben mit mondhatott Lóri Nikolról az interjúban amit kisípoltak? / és Dusán Brigi ujjáról?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egyszerűen nincs arra ötletem, hogy az egyik korábbi részben amikor Inge ki volt akadva a tábortűznél arra amit Lóri mondott az interjúban Nikolról, hogy mi lehetett. Nagyon ki sipolták az egész mondatát Lórinak, de kíváncsi vagyok rá. Tudom, valami olyasmit mondhatott hogy: ,,Úgy megb@sznám…’’ stb, de engem a mondat folytatása is érdekelne, mert nagyon megbotránkoztak rajta a csajok. Ez a rész akkor volt, amikor Nikollal randizott és utána interjúztatták. Remélem valakinek van ötlete, akkor köszönöm ha leírja.


Még egy off, Dusán amikor Brigi gyűrűs ujját szidta, akkor sem tudtam eldönteni mi lehetett a kerek mondat: ,,Az a gyűrű ami rajta van azon a kib@szott ujján’’ viszont utána még mondott valamit.


Köszi és szép napot nektek. :)



tegnapelőtt 06:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!