Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A TV2-őn menő Kísértés című...

A TV2-őn menő Kísértés című sorozat nem túl kegyetlen?

Figyelt kérdés
Borzasztó a koncepciója... szerintetek nem?

szept. 12. 19:54
 1/9 anonim válasza:
35%
Szerintem annyira nem, azért mikor a párok bementem, minden pár olyan elválszthatatlannak látszott, de amikor nem volt ott a párjuk már némelyik hogy megváltozott. Bár hogy ilyen undorító, túlcsicsázott lányokat meg csávókat honnan szakajtottak, marha jó kérdés.
szept. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Kedves Vezető ***** válasza:
62%
Átlag fos
szept. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

Kemény, de van egy olyan érzésem néha, hogy ez is csak egy műsor, mint a nagy Ő és egyebek.

Mindenkinek megvan a szerepe.

Kell a balhé, mert ez köti a nézőt a TV elé.

Mi lenne, ha senki se esne kisértésbe ??

Nem lenne értelme a műsornak.

A lányok egyébként nagyon szépek és csinosak.

Gyönyörű popsija van mindnek, ez nem vitás.

Szépség és bikini versenyen simán a legjobbak között lennének.

Ez nem kérdés, de szerintem ez is csak egy műsor.

Na meg arra mindenképp jó, hogy ha az életben az ember csak álmodozik ilyen nőkről, így viszont legalább láthatja is őket.

Megkapni úgyis csak a legjobb pasik tudják, nekünk meg marad a nézelődés.

Abból a szempontból viszont rossz is, hogy az ember szembenéz azzal a ténnyel, hogy ilyen nője sajnos sose lessz. 😥😢😭

szept. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
81%
Igazából megjátszott az egész, remélem mindenki tudja
szept. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

4.

Én is erre gondolok.

Egyszerűen nem hiszem el, hogy pl a Noel kozkáztatná a kapcsolatát a Dorinával.

A Noel szerintem össze teszi a két kezét, és minden nap hálát ad az Istennek, hogy ilyen nőt kapott, nem hogy még kockáztasson.

3#

szept. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Valamilyen szinten bele van ebbe szólva mint a való világba. Ha nem lenne semmi megcsalós jelenet akkor nem lenne érdekes műsor. Azoknál a pároknál lesz megcsalás akik amúgy is úgy jöttek be, hogy már a szakítás szélén állnak. Akik jegyesek azoknál nem lesz semmi. Egyébként itt megint olyan emberek vannak akik szerepeltek már valami műsorban.
szept. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Persze.

Ők állandó szereplői az ilyen tipusú műsoroknak, és mindíg azt azt a szerepet játszák ami éppen írva van nekik.

Úgy vannak írva a szerepek, hogy az lekösse a nézőket.

szept. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem elég zavaros.

Instán ezek a szereplők/a műsor folyamat posztolgat erről, a műsor hivatalos insta fiókja úgy posztol videókat és mellé szövegeket a játékosok megtagelésével mintha egy Keresztanyu, vagy egy Exatlon lenne.

Szerintem egy ilyen műsor nem így nézne ki. Ezek a random drámák is furák.

Pl a nati azt mondta hogy ő továbbra is együtt lesz Noellel hogy megnevelje de az biztos hogy nem jönne vele össze a múltkori miatt, ahhoz képest még le is feküdt vele.

De az is fura hogy a Dusán asszem ez a neve meg sírt, és nekem elég valóságosnak tűnt.

Azt fixnek tartom, hogy azok a nagy drámák megvannak scriptelve amik ilyen nagyobbak hogy legyen valami érdekes, de van valóságalapja a sorozatnak és vannak nem scriptelt dolgok.

szept. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen valamilyen szinten bele van szólva. Olyan mint a való világ vannak megrendezett de valós dolgok is. A reality műsorok ilyenek.
tegnapelőtt 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!