Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az idei 2024 iksz faktor nem...

Chilll kérdése:

Az idei 2024 iksz faktor nem undorító?

Figyelt kérdés

Nem mintha az eddigiek jobbak lettek volna, sőt, elég ritkán néztem rá ( tavalyi ki is maradt) de ezt most próbáltam nézni de ki vagyok akadva, hogy sokkal inkább " pankráció" ez.

Sérült emberek kigúnyolása, gátlástalan poénkodás, minősíthetetlen, szégyen.


Mit gondolsz?



#X faktor 2024
szept. 7. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az utolsó három- négy is az volt.Régen nem nézem ezt a picsogást
szept. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, ezeket az embereket mi veszi rá, hogy hülyét csináljanak magukból. Nincs körülöttük senki, aki megakadályozná? Ma néztem, nem volt nagyon durva alázás, pedig...
szept. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én a zsűri (idősebb) tagjainak a viselkedését kifogásolom, a két fiatalabbikban van jóérzés, ez a gátlástalan, erőltetett megszégyenítése a szereplőknek gusztustalan.


Szégyen hogy így viselkednek.


Ráadásul idejétmúlt mert míg évekkel ezelőtt mikor újdonság volt, akkor még az ember nevetett rajta mert spontánnak tűnt.

Most már látható hogy szándékosan erre megy ki a műsornak a bevezető része.


Igen, a némelyik jelentkezőnek mintha nem lenne reális képe önmagáról.

szept. 8. 10:58
 4/8 anonim ***** válasza:

De az. És é sem támogatom mások kigúnyolását. De elvileg akik jelentkeznek ebbe a műsorba, tisztában kellene lenniük vele, hogy ez benne van a pakliban. Az adásba kerülő részeket is úgy vágják össze, ahogy akarják. Ez benne van az apró betűs részbe, amit mindenki aláír. (Volt ebből balhé, pont most az egyik adába került jelentkezővel kapcsolatban, aki nehezményezte, hogy úgy vágták össze a szavait, ami összességében nem felelt meg a valóságnak. Lehet ezen utólag hőzöngeni és én is undorítónak tartom. De akkor nem kellett volna aláírni a feltételeket...)

Visszatérve, enegm a zsűritagok ia kiakasztanak. Nem kellett volna az előző években is fikázni őket, mert csak rosszabb lesz. Ott van az a kiscsávó, aki osztja az észt, van vagy 20 éves. Először nem is tudtam ki az. Aztán az adásból derült ki számomra hogy az "úristen ki ez a lány" című förmedvény előadója. Na, ennél az Alex is ezerszer jobb volt. Meg eddig bőven elég volt egy roma zsűritag. Most lett három, meg ez az úristenes gyerek.

Az egész műsornak a kezdeti lényeg, a tehetségkutatás már rég elveszett. Ez gyakorlatilag egy "mónikasó" lett, énekverseny háttérsztorival.

szept. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyre rosszabb lesz, mert már nem olyan zsűrit válogatnak össze aki ért a zenéhez hanem olyat aki jelenleg felkapott celeb és nézettséget hoz. Az első évadok értek valamit ahol Keresztes Ildikóek voltak,de mèg a Szikora Robiék se voltak rosszak. De ezek után már egyre süllyed ez a műsor.
szept. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez már romashow lett, a nyertes tuti vagy megint rapper lesz, vagy valaki aki cigányzenéket "énekel".
szept. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

#5-ösnél a pont

Az első éveket én még végig néztem, válogatóktól a döntőig. Azok még úgy normálisak, nézhetők voltak. Kb. az első 3-4 év.

Utána viszont már csak a selejtezőket néztem meg, már abból a célból, hogy a sok hülyén lehessen szórakozni.

De az utóbbi 3-4 évben már azt sem. Nagyon erőltetett, átlátszó, mesterkélt műsor. Tehát néhány jeleneten érződik, hogy nem spontán jön, hanem előre ki van találva. (Szerintem amúgy a mikrofon dobálásos esetek is már azok voltak néhány éve pl.)

Én a természetes dolgokat szeretem, nem az ilyen megtervezettet.

Én inkább arra vagyok kíváncsi, hogy ezek az emberek, jó pénzért mennek el "lejáratni" magukat? Mert ennyi spontán hülyét biztos nem találni ebben az országban még ennyi év után is...

szept. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én olvastam hogy amikor mennek városokba castingra akkor direkt rosszakat is be vesznek akin lehet nevetni és pl amikor egymás után jön pár rossz és ugyan azzal a dallal akkor az úgy van megírva és ezek nem is azt akarták énekelni csak a stáb adta nekik hogy legyen egy ilyen rész is.
szept. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!