Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nézitek a Kalandra fal!-t az...

Nézitek a Kalandra fal!-t az RTL-en? Tetszik a műsor?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem vagyok oda az ilyen celebes, erőltetett, hülyülős műsorokért, de ez valahogy tetszik, mondhatni kivétel. Ahogy sokszor elbénázzák, nem tudnak átugorni-átlépni a kivágott alakzaton, és beleesnek a medencébe, miközben még azt a hungarocell falat is összetörik. Számomra ez szórakoztató.

Van még más is így ezzel?



szept. 3. 21:45
 1/6 Kedves Vezető ***** válasza:
100%
Nem nézek kereskedelmi csatornát
szept. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kiráz a hideg az ilyen baromságoktól. Tele van a világ érdekesebbnél érdekesebb dolgokkal, minthogy azt nézzem, számomra teljesen érdektelen emberek azt játszák, hogy humorosak
szept. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nem nézem, alantas szórakozás
szept. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert egy baromság. A Majkára meg a Pápaira meg már rég ráuntam, semmit nem vagyok hajlandó nézni, amibe ezek ketten vannak.
szept. 5. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A műsor értékéből sokat elvesz ez a szubjektív, hasracsapás-szerű pontozás, illetve sokszor annyira megnehezítik a feladatokat azzal, hogy háttal kell állni, át kell előre úszni a medencét, fel kell venni egy szemkötőt és csak oldalról szabad őket a megmaradt csapattagnak instruálni, hogy a játékosoknak esélye sincs, hogy megoldják a feladatot, ezért esetlenül, cseppet sem viccesen esnek be a medencébe.

Arról nem is beszélve, hogy miért kap vajon a pasik nagy része szoknyát az egyendressze fölé?!?

Nagyon gyenge ez a műsor, de emlékeimben úgy él, hogy már régen, a Sebestyén Balázs és Vadon Jani vezetésével is ilyen volt... Én nem nézek többet.

szept. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem.15 évvel ezelőtt megnéztem egy részt értékelhetetlen baromság volt.2024-re gondolom ez a duplájára nőtt.
szept. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!