Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Előfizettem HBO-ra, de nincs...

Előfizettem HBO-ra, de nincs rajta a TV-men és nem is tudom letölteni. Néztem videót, és elvileg Samsung TV-re nem is lehet letölteni hivatalosan. Igaz ez?

Figyelt kérdés

aug. 26. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a szolgáltatódnál.
aug. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A televíziód gyártójának helpdeskjén érdeklődj, de valószínűleg szoftverfrissítés szükséges. Amennyiben hivatalos app nem elérhető, két megoldás van, vagy egy tévéokosító ami támogatja, vagy egy számítógépet kötsz a tévére HDMI kábellel és azon keresztül nézed.
aug. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Először is érdemes lenne tisztázni, hogy mire is fizettél elő. Az HBO egy TV csatorna, amit a szolgáltatódnál tudsz kérni. Az HBO-hoz tartozó streaming szolgáltatót Max-nak hívják, így is kell keresned az alkalmazást a TV App áruházában. Samsung TV esetében a 2016-os és annál újabb modellek támogatottak.
aug. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előbb kellett volna megpróbálni telepíteni... Most marad a telefonod.
aug. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!