Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Kiskoromban 0-24 a Minimaxon lógtam. Most a húgommal szoktam néha mesét nézni és eléggé meglepődtem mikor megláttam, mennyi régi mesét alakítottak át és ezáltal rontottak el. Például a Medvetesók, a Caillou vagy a Thomas a gőzmozdony meséket. Ti mit gondoltok erről? Ma a gyerekek tényleg az ilyen nyávogós, igénytelenül kidolgozott meséket szeretik?
tegnapelőtt 09:47
 1/2 anonim ***** válasza:
56%

Az igazi mesék a Frakk, Nagy ho-ho-hó horgász, a Pityke őrmester, Kukori és Kotkoda, Mekk Mester, stb volt.

Ahogy haladunk az idővel egyre gázabb meséket raknak a gyermek csatornákra.

Emlékszem én is, anno miket néztem, azokhoz képest a jelenlegi mesék fantáziátlanok, össze vannak csapva, mondanivalójuk semmi...

tegnapelőtt 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Változnak az igények és a technikai lehetőségek. A mai felnőttek más szemmel néznek a mesékre, hiszen felnőttek. Egy 30-50 évvel ezelőtti mese már nem biztos, hogy leköti a mai gyerekeket. Mint ahogy egy 40 éves Knight Rider is nevetségesnek hát ma, még akkor is ha én pl szeretem.
tegnapelőtt 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!