Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki a kedvencetek az idei Való...

Ki a kedvencetek az idei Való Világban?

Figyelt kérdés
Nekem Noémi.

máj. 17. 21:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A hazug Dudu? Na ne. Remélem Dorka kihívja és kint is hagyja. Dorka se kedvenc, de jobb, mint ő. Kedvenc Kikidí. Giadaból kiábrándultam, Noémi kezd túlzásba esni. Valen borzasztó.
máj. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem az a szőke hajú srác. Geri?
máj. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Gigerli
máj. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szígeri
máj. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%

Gina jó fej volt és normalis, nem értem hogy bundázhattak meg ennyire a szavazást...mindenhol olvasni lehetett hogy a többség Ginat akarja vissza,és akkor csinaltak direkt egy ilyen szinte semmilyen különbséget, mert ha 30-70% lett volna túl feltűnő.. nagyon átlátszó. Valentin az elején (1 napig szimpi volt) aztán nem. Dorka maga a borzalom. Egyelőre nem tudok kedvencet mondanod sztem Giada jó fej. Meg Dzsigeri

Noémi is eléggé magát adja. Én kivagyok Dorkatol, tudom hogy megint leirom, de borzasztó az a nő...nagyon elhiszi magáról hogy ő az isten, jatszadozik masok erzeseivel és ha koppan, akkor undorító nyafogo hangon sír hogy ő mindent megtett

máj. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
47%

#15


Nem bundázták meg. Kezdetben Gina vezetett, de a nézők látták az összefoglalóban, hogy ő maga kéri, hogy ne szavazzanak rá, és akinek volt esze, az átnyomta.

máj. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
66%
Dehogynem bundázták meg. :D Törölték a Ginás szavazatokat, azért fordult meg az állás, nem azért mert áttették a nézők Valenre. Kíváncsiságból én is ránéztem, mert Redditen írták hogy törlik a szavazatokat, és az enyémet is kitörölték Gináról. Méghogy nem csaltak, hát dehogynem.
máj. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

Honnan tudod, hogy a tiéd törölték, 17-es? Tanulj meg jól nyomni és ELKÜLDENI azt a szavazatot! 😂


Nekem Geri lett a kedvenc. Nagy mellénnyel ment be, mégis egy jólelkű srác.

máj. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!