Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kinek hogy tetszett Király...

Kinek hogy tetszett Király Norbi tegnapi éneklése az X-faktorban?

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 00:54
1 2
 11/17 anonim válasza:
Nagyon nagy arc,birom a srácot. Jólíállt neki ez a stilus is
2010. okt. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
80%
Szörnyű volt még olyan szerint is akinek ő a kedvence.
2010. okt. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

nekem az a véleményem,hogy szegénynek tényleg nincs hangja,eddig jól elbohóckodott,de ez a multkori tényleg nem volt jó ( hang szempontjából)

átélés szempontjából szuper volt,de ugye ez 1 ének verseny,szal nem értem hogy jutott el idáig. Pedig amugy hihetetlen arc,én végigröhögöm az előadásait :)))

2010. okt. 28. 15:20
 14/17 anonim válasza:
nincs hangja? örülnétek így tudnátok énekelni.
2010. okt. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem van hangja, csak sok ember jobban megérdemelte volna -hangilag- h ott legyen. (pl. jazz dobos srác)


Tényleg nagyon jó előadó, ez vitathatatlan, de énekileg nem olyan jó. Ezt tényleg jól kompenzálja a bohókás stílusával. Nekem azért nem tetszett annyira a múltkori előadása, mert a lírai dal kimutatta azt, hogy hangilag nem olyan jó, mint ahogy azt az ember képzelné.


Igaza volt a Gesztinek,ha így indul anno a versenyed, tuti nem jut el idáig.


Am én is bírom őt, nagyon jófejnek tűnik, nem bírálok, csak véleményt írtam!

2010. okt. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

én nemértem hogy mért tartották benn.

pl a Muri Enikőnek vagy a Németh Katicának sokkal jobb hangaja van.

szerintem a zsűri nemjól választott. lehet hogy elbohóckodik a színpadon, de énekhangja nincs.

2010. okt. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
20%
Sokan örülnének ha így tudnának énekelni, Muri Enikő egy nulla volt, de fikazöld fanni helyett inkább Szirota Jennifernek kellett volna bejutni...
2010. okt. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!