Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Más is észrevette, mennyire...

Más is észrevette, mennyire fapados a magyar X faktor az angol változathoz képest?

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Eddig teljesen x-faktor lázban égtem, nagyon vártam a tegnapi adást, de csalódtam benne. Nem tudom milyen a külföldi, de pl a Megasztár szerintem kicsivel jobb, pedig ez már az 5.!
2010. okt. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tévedek, minden, ami nek van magyar változata és nyugatról ered, fapados a nyugathoz képest...
2010. okt. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem is jobban tetszik a megasztár... nem tudom hogy miért, de olyan ..... nem tudom.. lehet h túl sok a túl jó hangú és nem külömbözőek annyira.. de a NONSTOP nagyon jó volt!!

sokkal nagyob show-t vártam az X-factortól

2010. okt. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A Megasztárt nem keverném ide, mert annál még így is sokkal jobb. De ha youtube-on néztek részleteket az angol változatból, akkor szemmel látható a különbség. Persze minden bizonnyal kisebb költségvetéssel gazdálkodhatott az RTL, azért lett ilyen.
2010. okt. 17. 23:21
 5/5 anonim válasza:

Én is meglepődtem, mert nagyon gagyi volt a helyszín, a színpad kicsi volt. Egy előválogatónak elment volna.

Az énekesek viszont sokkal színvonalasabb műsorokat adtak elő mint a Megasztárban.

2010. okt. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!