Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a címe annak a dalnak,...

Mi a címe annak a dalnak, amit Patai Anna énekelt 10.15. -i Megasztárban?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=4JkIs37a2JE


Jamiroquai - Virtual Insanity


sztem jól csinálta, pedig nem annyira csípem a kiscsajt :)

2010. okt. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm =) nekem az egyik kedvencem. Egy ilyen apró kislányba hogy szorulhatott ekkora hang. A mosolyától meg behalok egyenesen :D
2010. okt. 15. 21:57
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon aranyos kislány és jó hangja is van, de szerintem nem itt a helye!
2010. okt. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sztem meg benne van a TOP5-ben!!


Ő nyújtja a legkiegyensúlyozottabb teljesítményt a verseny során.

2010. okt. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, neki van itt a legjobb hangja, nagy aranyos kislány, csak nagyon fiatal, azért írtam, hogy nem itt a helye!
2010. okt. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én ezt nem így látom. Ha tehetséges, akkor miért ücsörögjön az iskolapadban, és epekedjen minden áldott (most már) péntek este a Megasztár előtt, mikor tudja nagyon jól hogy ő is ugyanolyan tehetséges? Miért kéne várni 10 évet, vagy akár egyet is, mikor szuper hangja van. Szerintem.. =)
2010. okt. 16. 10:37
 7/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Annyira viszont nem csinálta jól, hogy kiejtsék miatta az Adam's Comedyt :( Nem hiszem el. Ez kell a nézőknek. Vegyük például Csonka Andreast és a Fivéreket, egyértelmű, hogy ha nem a nézettség és a minél több szavazat lenne a legfontosabb, akkor a jobb előadó jutott volna tovább. Ez nem így történt, baromira kiakadtam, és most, hogy kiestek, akik miatt eddig néztem (Adam's Comedy), mínusz egy néző. És nem csak én vagyok így vele.
2010. okt. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Adams"comedi nem is tudott énekelni,tiszta nyálas volt..

Jobb is hogy kiesett...

Én a szíj melindának Meg az Annának drukkolok

2010. okt. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!