Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hol lehet megtalálni Dancsó...

Hol lehet megtalálni Dancsó Péter régebbi videóit? Pl Illumitári, vuk2-ről vélemény stb.

Figyelt kérdés
Tehát amikor még értelme volt annak, amit csinált.
2023. aug. 7. 09:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy részét letörölte, vagy privátra állította, a maradékot meg a csatornatagok számára tette csak elérhetővé. Ha már normális tartalmakat nem tud készíteni, akkor már a régi videókért tarháljon pénzt.
2023. aug. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki pénzből él, hiába szidod.
2023. aug. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Akkor miért nem megy el dolgozni? És miért másokat tipor a sárba szintén pénzért?
2023. aug. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én nem szídom, de akkor ezekszerint elérhetőek, csak fizetni kell érte?
2023. aug. 7. 10:35
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a 2. válaszoló nekem szánta a szidással kapcsolatos hozzászólást. Az 1. válaszoló vagyok.


Igen, nagyon sok videó fent van, valamelyik videójában mondja is, plusz a nem túl régi videókból is tagosra rakott sokat, mint mondjuk a Nagy fehér főnökről szóló videót:

https://www.youtube.com/watch?v=TArwSoKUXcU

2023. aug. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
2023. aug. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
2023. aug. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

6-os, 7-es köszi, ez hazsnos volt :)

Ment a zöld pipa

2023. aug. 8. 13:55
 9/9 anonim ***** válasza:
35%

Most elég sokat javult, nem azt mondom, hogy a régi Dancsó, de sokat fejlődött jó irányba.


De mondjuk most más az életem kicsit. Ugyanis nemrég tudtam meg, hogy Tom Denem jó ember is lehetett volna, ha pl a házának a vezetője kicsit talpraesettebb és Dumbledore meg normálisan közelít fél.


Gyűlölöm Dumbledore-t, csúnyán bánt Harryvel, Pitonnal, miután ő az oka annak, hogy Tom nem kért orvosi szaksegítséget!

2023. aug. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!