Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A NETFLIX vagy a HBO medieval...

A NETFLIX vagy a HBO medieval Fantasy sorozata a jobb?

Figyelt kérdés

Most nézem a Trónok Harcát (HBO) és a Vaják (NETFLIX) produkciót egymással párhuzamosan. Két filmcsatorna sikerfilmje egy kategóriában. Mindegyiknek megvannak a pozitív tulajdonságai. Melyik jobb?


/Számomra a Vajákban sármosabbak a színészek, a hölgyek is sokkal szebbek. Kevésbé fájdalmas a karakterek elvesztése, mint a Trónok Harcában. Utóbbi sokkal kidolgozattabnak tűnik, érzelmesebb, belemászik az ember fejébe, de negatív értelemben is sajnos/



2023. aug. 4. 13:35
A kérdező szavazást indított:
NETFLIX - Vaják
HBO - Trónok Harca
kb egyszinten vannak
10 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vaják fényévekkel jobb. Trónok harcát egyszerűen nem tudtam tovább nézni 2-3 résznél.
2023. aug. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És mik a jobbak? Nem is hallottam még másról
2023. aug. 6. 07:37
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egyik nagy kedvencem a Vikingek. Az is nagyon izgalmas, fordulatos és amikor azt hiszed, hogy mostantól unalmas lesz, akkor is úgy alakítják, hogy megváltozzon a véleményed. Ne kérdezd, hogy hogy tudod megnézni, mert nem tudom. Letöltöttem az évek alatt minden részét. 6 évad, + 2 évad (egyelőre) a 100 évvel későbbi folytatás (Vikingek: Valhalla). Az sem rossz, de már nem az a hatás, viszont jobb, mint a semmi.


A másik hasonló az az Utolsó királyság, szintén vikinges vonal, csak inkább az angol oldalról mutatva be az egészet. Ott is van egy pár évad (talán 5) és a végén egy zárófilm (Seven Kings Must Die) címmel, ami idén jelent meg.

2023. aug. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én a Netflixem láttam az első éveadot és valóban nagyon izgalmas volt, de nem tetszett hogy felíratos volt és hogy a kora középkorról szolt csak. Én a díszes páncélokért, pompáért vagyok oda. Hatalmas csaták szépen kidolgozott középkori látványviolág jönbe
2023. aug. 8. 01:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok


Akkor már értem, hogy miért ezeket hoztad fel példaként.

Engem sosem zavart a felirat, sőt jobban szeretem eredeti nyelven nézni a filmeket, mint szinkronnal, mert jobban átjönnek a szemályiségek. Ritka, amikor a szinkron jobb, mint az eredeti.


Százával nézem a filmeket és a sorozatokat, de itt most hirtelen megállt a tudásom. Pici pompa van a Shadow and Bone sorozatban is, kicsi harc is, de nem erről szól eddig az első 2 évad.


Páncél van a The Duel című filmben is, ami jó film, de ott meg a "szerelmi szál" a lényeg, nem ez. Csata csak pár perc, említésre sem méltó. Gladiátorban van hadsereg, harc, de római. A Braveheart pedig csatákban búvelkedik, de ott sem a pompa és szép felszerelés a lényeg.


Majd valaki más biztos fog adni sokkal jobb tippeket, mint én. Nekem ez most nem sikerült, ezer bocs!

2023. aug. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én a szellemi munka után már eléggé kimerülök és nem esik jól a gyorsan felvillanó szövegeket elolvasni. Angolul tudok középfokú szinten, vizsgám is van de ugye az nem elég mindent megérteni és a filmekben elharapják a szavakat legtöbbször
2023. aug. 9. 17:34
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Trónok harcának az első pár évadja jó volt. Vaják nézhető, de komolyanvehetetlen, mélységet ne várj tőle. Ha jól megírt, mély sztorit is akarsz, akkor én is inkább az utolsó királyságot tudom ajánlani.
2023. aug. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NTBS ***** válasza:
Inkább Trónok harca!
2023. aug. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!