Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szabó P. Szilveszter énekli a...

Szabó P. Szilveszter énekli a Merci reklámot?

Figyelt kérdés
2008. dec. 27. 22:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szia én úgy tudom,hogy ő énekli
2008. dec. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Nem tudja vki a mail címét ..?, úgy küldenék neki egy üzenetet, hogy boldog névnapot, szülinapot, karácsonyt, és új évet! :D

Biztos hogy meghatódna, hogy idegenek irogatnak neki :D deh iiimádom a művész urat :D

2009. jan. 1. 03:59
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom a cimét. Nézd meg a hivatalos honlapját [link] itt biztos fent van
2009. jan. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Szia, köszi az oldalt, bár kétségeim vannak afelől, hogy az e a hivatalos, már néztem párat, mind ugyanazt írja.. dehát szó szerint..:)

De ha csak a főoldalon az első mondatot megnézed : "Mivel hamarosan itt a karácsony, az oldalt egy kicsit karácsonyibb hangulatba öltöztettem! :) "

Kedves tőle, meg hogy így foglalkozik az oldallal, hogy már el is múlt, de azért a szöveg fenn, hangulat sehun..

Emailcím nincs, de azért is rákérdezek, bruhahaha:)

Kössz a tippet mégegyszer.

2009. jan. 4. 03:02
 5/11 anonim válasza:
Igen, ő énekli. :) A szabop.atw.hu nem hivatalos honlap, ha jól tudom nincs neki. Amúgy youtube-on fent van, rajongói oldalam is van róla, ott is sok érdekesség fent van, ha más is érdekelne (szpsz-web.gportal.hu). :)
2009. nov. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Óhhh nagyon szupi oldalad van ! ^^ Csak így tovább.. és kérj sok Mercit a Mikulástól:D
2009. nov. 30. 20:43
 7/11 anonim ***** válasza:

Kis érdekességképp. Művész Úr tizenvalamennyi (pontos számot nem tudok, bocsánat) szöveget írt a Merci reklámhoz, ebből a végső 2 hallható TV-ben. :)


Szerintem, ha nem ismeritek személyesen, ne írjatok neki születés- illetve névnapos üzeneteket. Pláne ne e-mailra. Azt nem feltétlen ilyenekre használja. :) Ő nem a sztárságot, hanem a színészetet választotta. Ez csak jó tipp volt. Mert válasz úgysem fog érkezni. :) És nem, nem azért, mert bunkó, meg tapló. :)

Szóval, kedves Kérdező, ha úúúgy szereted Szilvesztert, akkor ezeket tudnod kellene. Vagy most már tudod. :)

2010. márc. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ja, és egyik honlaphoz sincsen köze személyesen. Mindet rajongók készítik.

(Az előző voltam.)

2010. márc. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem is vártam volna, hogy válaszoljon. Csak egy fél fokkal szebb napot szerettem volna a számára, persze neked jó, hogy ilyeneket tudsz róla, gondolom neked nem kellett sokat a mail címe után futkosnod.
2010. ápr. 29. 16:02
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is igen, ő énekli (ez már ugye kiderült:))

Viszont ha írni szeretnél neki, akkor az operettszínházba küldjél levelet, azt meg fogja kapni. (Ne e-mailt)

:)

2010. jún. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!