Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mért hiszik azt hogy a reklámo...

Mért hiszik azt hogy a reklámok viccesek vagy aranyosak?

Figyelt kérdés

Gondolok itt pl a Auchan hörcsögös reklámra ami iszonyat rossz és nem is humoros vagy aranyos!(Most lehet mondani hogy senki nem mondta hogy aranyos vagy vicces de mindenki tudja hogy annak szánták!

Vagy ott van pl a OTP reklám amikor ismert magyar standup comedy-el reklámoznak!És mondanak valami ritka rossz poént, még a húgom is jobbat kitalál!

Most több ilyen idióta reklám nem jut eszembe de még van!


2010. szept. 30. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
:) ezért ne nézz tévét :) én sem nézek :)
2010. szept. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ne is mondd! Én a tic-tac reklámnál tudom a falat kaparni, mikor a csaj a lift előtt térdel tátott szájjal. Ha valaki ilyen hülye baz*meg, az nem érzi utána cikisnek, ha meglátják. Meg mire számított? Idióta némber! Már fel is húztam magam... áááá, kár volt leírnom.
2010. szept. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

nekem is az agyamra megy, amikor egy kifejezetten felnőtteknek szóló terméket,szolgáltatást valamiféle eltorzított hangú állatfigurával reklámoznak:D miért?

de ez a hörcsögös se semmi. a hideg futkos a hátamon tőle.

2010. szept. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem van egy kedvencem, bár már nem megy az a reklám. Milka csokit reklámozzák 3 tehénnel, hogy ők most nagyon unatkoznak és mit csináljanak. Aztán felsorolja az egyik, hogy milyen fontos dolgokat csináltak aznap, erre a másik mondja, hogy igazad van, akkor most már csak tehénkedjünk. Na nekem ez tetszik :D

Most meg szintén ezzel a 3 tehénnel reklámozzák, hogy írj te is egy reklám szöveget, hogy miről beszélhetnek a tehenek, és ha jó, bekerül a tv-be.

2010. szept. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az Otp-s reklámtól nekem is a hideg futkos a hátamon...de a legjobban a Mizó túrórudis reklámot utálom!
2010. szept. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jajj...OTP reklám a standup-sügérekkel?

Akkor se tudnék nevetni rajta, ha vicces lenne...

2010. okt. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!