Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit szóltok ahhoz, hogy a TV2...

Mit szóltok ahhoz, hogy a TV2 esti műsora, a Tények, kizarólag bulvarhíreket közöl, tovabba csak a napi vagy a korabbi balesetkről szamol be? Talan megtíltottak a politikai hírek szerkeszteset?

Figyelt kérdés
2010. szept. 25. 19:09
1 2
 1/15 anonim válasza:
27%
Kérdező, elhiszem, hogy még nincs vasárnap és nem kell tanulni a suliba, de sztem azért nézd át a szorzótáblát, mert különben a tanítónéni megint fekete pontot fog adni, és tízóraira nem kapsz virslit csak káposztát!
2010. szept. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Foglalkozik elég más műsor a politikával ki kiváncsi rá? ha érdekel nézz parlamenti közvetítést.

Egyebekben, ha nem felel meg a műsor nem kő nézni...

2010. szept. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
Most nincsenek nagy események a politikában..,talán ezért!Majd az önk. választások után beindul az élet a politikában is,és a hirekben is...
2010. szept. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ezzel még nem volna túl sok probléma de akkor:

1. csinálja jól

2. Ne nevezze magát hírműsornak

2010. szept. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Annyit meg hozzatennek,hogy mióta a Bardos elment,egy kalap szart er az egesz hírszerkesztesük.Nem beszelve a nap folyaman műsoron levő-allandóan ismetlődő-bútító egyeb műsoraikról!
2010. szept. 25. 20:08
 6/15 anonim ***** válasza:
Ezen én is ki voltam akadva, pont láttam. Hogy ez egy híradó??? Mondjuk általában azért hellyel-közzel normálisan szerkesztik a híreket (persze mindenképp raknak be ilyen Fókuszba illő híreket, mert az átlag kertévénéző embert ilyenekkel, az "érdekes" hírekkel lehet lekötni)... de ez... botrány... merem remélni, hogy ez csak egyszeri alkalom volt.
2010. szept. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én személy szerint örülök,hogy a Bárdos-Máté páros eltünt,mert nagyon idegseitő volt a modoruk,és provokativ,főleg a jobboldali hirekkel kapcsolatban,Kriszta még grimaszolt is hozzá...
2010. szept. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
A modoruk,bizonyos tekintetben igen,viszont Bardos tudasa messze felülmúlja a jelenlegi riporterek felkészültseget.Az,hogy merre húznak termeszetesen sok minden befolyasolja,nezd meg a HIR-TV-t,raadasul azok aztan igazan dilettansak.
2010. szept. 26. 13:04
 9/15 A kérdező kommentje:
Ehhez talan meg annyit,hogy nekem igazan,mint szerkesztő riporter,Chudinak Alajos volt a kedvencem,hozza hasonlót a jelenlegi műsorvezetők,riporterek között nem hiszem,hogy talalsz!!
2010. szept. 26. 13:08
 10/15 anonim ***** válasza:
Leütötte, kirabolta, megölte, öngyilkos lett, felrobbant, megverte, sikkasztott, megerőszakolta... ez megy folyamatosan. És akkor papolnak a fiatalok viselkedéséről. Az RTL egy fokkal jobb, ott legalább fesztiválokról, érdekességekről is beszámolnak. A Tények rosszabb mint a Kékfény.
2010. szept. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!