Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogy tetszett nektek Bear...

Hogy tetszett nektek Bear Grylls új műsora (Ha minden kötél szakad. )?

Figyelt kérdés
Szerintem jó volt,hogy egy kicsit feldobták a túlélő túráit..:)
2010. szept. 23. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Dejó ,pont lemaradtam róla -.-' , nem tudom , így az előzetese alapján annyira nem tetszik az ötlet hogy most így a városban maradt , aztán itt próbálja túlélni a dolgokat :D


De nem láttam , szóval lehet hogy jó volt, majd megnézem az ismétlést vagy valami .

2010. szept. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nézd meg,érdemes,már csak azért is,mert új. :)

Amúgy meg teljesen megrendezett helyzetek voltak,színészekkel..

2010. szept. 23. 11:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jó nagyon,bár kicsit megrendezettebb mint az előző,de bírom a pasit!!!sokat lehet tanulni belőle
2010. szept. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szombaton nézem meg az ismétlést mert azért Szerdán 12:30 az túl későn van, mert ugye suli van.
2010. szept. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szombaton nézem meg az ismétlést mert azért Szerdán 21:30 az túl későn van, mert ugye suli van.
2010. szept. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsónak:


És vélemény?

2010. szept. 25. 13:32
 7/7 Kary07 válasza:

Üdv!


Én is bírom Bear-t és a "Túlélés törvényit" is és a

"Ha minden kötél szakad" című műsorát is.

Rengeteget lehet belőle tanulni ,tisztelem Bear-t mert azért teszi kockára az életét ,hogy másoknak túlélési taktikákat tanítson meg....Van néhány ismerősöm aki "megpendítette" ,hogy az sem mellékes ,hogy mennyit keres vele...Azt gondolom ,hogy ne sajnáluk tőle ,megérdemli.

Nem tudja valaki ,hol lehet mail-t küldeni neki??

Előre is köszönöm.

2010. dec. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!