Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Szégyentelenekben a dagadt...

A Szégyentelenekben a dagadt néger meddig lesz benne?

Figyelt kérdés
Most járok az 1.évad 10.részének tizedik percében, de kb nézhetetlen az egész. Monica partnerére gondolok, a megállapíthatatlan neműre. Szóval meddig fog szerepelni? Mert ha sokáig, inkább abba is hagyom az egész sorozatot a francba. Pedig az első 8 rész eszméletlen jó volt.

2022. aug. 2. 02:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Appearances


Shameless (US)


Season 1


But at Last Came a Knock

Nana Gallagher Had an Affair

Season 2


Hurricane Monica


Második évad 9 részben egyszer még feltűnik a wiki szerint.

2022. aug. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én vasárnap fejeztem be az első évadot. Ha jól emlékszem, Monica meg a dagadt nő a 10. részben léptek le (és végül Fiona meggyőzte őket, hogy Liamet ne vigyék magukkal).
2022. aug. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Akkor átszenvedem azt a 10.részt, és mehet tovább minden. 2 nap alatt végignéztem az első 9et, régen jött be ennyire sorozat:D mondjuk az a spoiler nem kellett volna kedves második, de amugy is sejthető volt hogy nem viszik a gyereket sehova.
2022. aug. 2. 10:36
 4/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, ne haragudj a spoiler miatt.

Mentségemre szóljon: az, hogy Liamet nem viszik el, a sztori szempontjából teljesen lényegtelen, hiszen a kissrácnak kb. nulla jelentősége van az első évadban, az se tűnne fel, ha már nem lenne ott, így is van elég Gallagher gyerek. Talán a későbbi évadokban több szerepet kap.

Jó szórakozást a folytatáshoz, kérdező! 🥰

2022. aug. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, viszont kívánom neked is! :D
2022. aug. 2. 18:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs benne sokat,ne aggódj
2022. aug. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!