Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért nem adják le Magyarorszá...

Miért nem adják le Magyarországon a Yugioh! Című anime epizódjait?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Mar tudtommal le volt adva a RTL klubbon es talan meg az Animax oldalan is. De mar nagyon reg nem lattam a tvben.
2010. szept. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az első évadot valóban leadták, de még 4 hátravolt
2010. szept. 22. 21:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem volt kielégítő nézettsége. Az RTL-re már nem is nagyon várhatóak animék.
2011. márc. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bombajofej8 válasza:

ORTT.

Ők emeltek még hibát a Yu-Gi-Oh! kezdetén az animére.

A nem érthető fogalmak pld. Polimerizáció és a durva szörny csapás szavak miatt.

És mivel az RTL Klub korhatár nélkül adta,megbüntették őket,mert 12-es karikával kellett volna mutatni.

Yu-Gi-Oh! már nagyon sok idő óta nincs M.o.-n és szerintem nem is lesz.A Bakugan elvette a gyerekek eszét,de persze abban az animében(nem amerikai,mert az 4kids átrajzolt mindent,ami japán,a Bakugan is anime és japán) abba nincsen semmi stratégia,semmi logika és semmi gondolkodás.

Miközben itthon nincs,a szomszédos országokba megy a Yu-Gi-Oh! 5D's és ott hódit.

Mi meg itt ülünk a fenekünk és hagyjuk,hogy egy másik gyengébb anime hódítson.

2011. márc. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utána az A+-on és RTL-en volt még 12-es karikával, de nem tervezték folytatni. A GX-szel még bepróbálkoztak az A+ szerkesztői, de annak sem volt sikere.
2011. márc. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a gx rossz szerintem de a yugioht imádtam nagyon jó más országokban meg az 5 is adják meg stb kár pedig amikor az "aranykorát élte az a 2006 2007 es évek mindenkinek volt akkor yugioh kártyája amúgy meg a bakugan hülyeség nagyon semmi értelme akkor stratégia nuku ész sehol jó sok szörny sehol már bocs de a sok HÜLYE GYEREK ME AZT NÉZI ÜZENEM MINDEN YUGIOH RAJONGÓNAK HOGY A REMÉNY NEM HALT MEG ITT EGY RÉSZE A YUGIOHNAK EZ A KEDVENCE a kép is nagyon jó benne üdvözöljétek a mozifilm et (fény piramis) itt a link: [link]
2012. ápr. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
azért mert magyar o egy nagy 0
2012. jún. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mert magyar ország 1 köcsö.
2012. júl. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!