Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki fog győzni szombaton a...

Ki fog győzni szombaton a Megasztárban?

Figyelt kérdés

Ti kire adjátok a voksotokat?Hány sms-t küldtök el?

Én DÁVID rajongó vagyok de nagyon birom a Viktort is....


2008. dec. 17. 23:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én Viktornak drukkolok, de nem szoktam ilyen műsorokban szavazni, most sem teszem.

2008. dec. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem küldök egyetlen SMS-t se! Annyi biztos.
2008. dec. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
88%

Nincs annyi fölösleges pénzem, hogy szavazgassak. Győzzön bármelyik, már tudják, mit fognak kezdeni a lehetőségükkel, jók abban, amiben jók, csak a műsor volt idén kicsit furcsa az eddigiekhez képest (nem kellett minden alkalommal más-más stílusban megmutatkozni).

Mindegy nekem, ki győz, a végső győztes úgyis az lesz, aki az évek során a legtovább a színpadon marad, és komolyan veszi a zenélést, mert anélkül nem ér semmit.

2008. dec. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
én is jobban szeretem a Dávidot de szerintem nem ő fog nyerni Viktort már mikor a megasztár elkezdődött külföldön győztesnek mondták ki,ott olyan pletyka járja hogy megvan "játszva"az egész.miért nem lepődök meg rajta?de mégha igaz is ő sem rossz énekes.azért egy musicalban Dávidot megnézném,ő erre termett.
2008. dec. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

én nem drukkolok senkinek, nem is fogok szavazni, de szerintem a Viktor fog nyerni, mert jobban "rátermettebb" erre a dologra.(pop, rock, soul,...)

Dávid a musical-ben jó, ez nem kérdés, de nagyon nézik azt hogy ki fog jobban "mutatni" a Kapcsolat koncerten, és ekkor a válasz egyértelműen Viktor.

2008. dec. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

1 SMS

HAJRÁ VIKTOR!

2008. dec. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom megjósolni, hogy ki fog nyerni, csak remélem nagyon, hogy Viktor, neki szurkolok a nyári casting óta és szavazok is, akár ciki, akár nem
2008. dec. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Kedves DÁVID rajongók szoritsunk neki!!!!!
2008. dec. 19. 16:47
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én fogok nyerni :) Üdv: Dávid
2008. dec. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
:-)puszikállak....
2008. dec. 20. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!