Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A 90-es években népszerű...

A 90-es években népszerű TV-műsorok eredeti nézettségét hol találhatom meg?

Figyelt kérdés
Főleg az érdekelne, hogy a kereskedelmi televíziók megjelenése előtt, a kétcsatornás MTV-korszakban hányan nézték a Dallast, Columbot, Szomszédokat és egyéb ilyen műsorokat, amiket "mindenki nézett".

2022. jan. 26. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kénytelen leszel becsöngetni mindenkihez, és megkérdezni.
2022. jan. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A nézettségmérés 1987-ben indult teszt üzemmódban Magyarországon, 1988-ból van fent egy TV Tükör nevezetű műsorrészlet ami néhány műsor adatait ismerteti. Élesben 1994 óta mérik elvileg, az AGB (később AGB Nielsen, majd Nielsen) végzi. Próbáld meg esetleg a napilapok archívumában fellelni ezeket, néhányat már találtam 1996-ból Arcanumon és a Hungaricana-n, ott azt írták hogy a Szomszédok négy millió, a Híradó 5 millió nézőt vonzott például. Remélem segítettem
2022. jan. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%
Érdekes módon, akkor a két csatornán több nézhető műsor volt, mint most a kétszázon.
2022. febr. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!