Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » X Faktorban akik idén voltak...

X Faktorban akik idén voltak döntősök (12-en mind), nekik mi lehet az MBTI-jük?

Figyelt kérdés

Csak olyanok írjanak, akik nézték/nézik a műsort, és tudják is, hogy mi az az mbti.

És trollkommenteket nem kérek.

Ja és bandáknál elég csak a frontember, ha többit nem tudjátok/akarjátok.



2021. dec. 18. 12:16
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ahhoz, hogy ezt meg lehessen állapítani, személyesen kéne ismerni őket.
2021. dec. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Értem.

Csak a neten is sok celeb-mbti van, és nézem a műsort, és kíváncsi voltam.

2021. dec. 18. 14:19
 3/10 A kérdező kommentje:
De amúgy köszi a választ.
2021. dec. 18. 14:39
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit, engem is érdekel amúgy az mbti téma, néha szórakozásból megpróbálom behatárolni az ismerőseim, hogy ki milyen típus lehet. :D
2021. dec. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
total ugyanez xdd
2021. dec. 18. 18:45
 6/10 anonim válasza:

Kamilla INTJ, Alee INFP, Paulina ISFP, Marci talan ESFJ


a tobbiekre nem emlekszem, ezek meg inkabb az en elso ranezes tippjeim

2022. jan. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
koöszönöm szépen
2022. jan. 6. 19:35
 8/10 A kérdező kommentje:

Nekem amúgy a tippjeim:


Alee INFP (nagyon visszahúzódó, művészlélek, érzékeny, másik tippem ISFP lenne, de INFP jobban illik, amúgy kicsit Eminemre emlékeztet, aki szintén INFP)

Marci ESFJ szerintem is, de lehet ISFJ vagy ISFP is (tipik az a srác akiért bolondulnak a lányok, olyan népszerű típus, én azt nem tudom megállapítani, hogy extrovertált vagy introvertált)

Roland INFP (ő is nagyon visszahúzódó, érzékeny, művészlélek, kedvesnek is tűnik)

Kamillát eddig ISFJ/ISFP-nek gondoltam, de belegondolva inkább az INTJ illik rá (sensor funkciót nem látok benne, és amúgy egy céltudatos, magabiztos, szókimondó, de visszahúzódó lány)

Flóra ESFJ (tipik népszerű csaj)

Regina ISTJ (átlagos 14 éves lánynak látom, jó, tehetséges, az meg a személyiségtípussal nem függ össze, de elég átlag személyisége van, és introvertált, az is biztos)

Paulina szerintem is ISFP (introvertált, művészlélek)

Mardoll ENFP (beszédes, bolondos, kedvesnek is tűnik, de szeret a középpontban lenni, és koránál éretlenebb)

Imi INxx (az, hogy intuitive az biztos, mert elvont, közösségi oldalát nézve inkább introvertált, meg a liveokban is úgy különcködött, de a többi dolgáról nem tudok nyilatkozni)

The Harmoniesből Hanna xSFJ (többi lányról nem tudok nyilatkozni, Hanna meg közvetlen, tipuksan az a népszerű típus)

The Palace Damien (ISTP, a Palace ők amúgy mondták, hogy nem igen járnak bulizni, meg a fiú se nagyon posztol az oldalára, többiekről nem tudom milyen típusok lehetnek)

Beneath My Skinről meg nem tudok nyilatkozni, még magáról, Gergőről sem.

2022. jan. 7. 13:30
 9/10 A kérdező kommentje:
Illetve Gergő ExxP szerintem.
2022. febr. 23. 17:53
 10/10 anonim válasza:

XDD adom hogy meg mindig ezen gondolkozol


en mar nem is emlekszem rajuk

2022. febr. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!