Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogy meri a zsűri brigád azt...

Hogy meri a zsűri brigád azt mondani a Harmonies-ra, hogy nem voltak jók? Ők a legjobbak! Szerintetek is?

Figyelt kérdés

2021. dec. 4. 22:57
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Jajj én most olyan mérges vagyok, hogy kiesett a Harmonies. Csobot aztán nagy mentor, pocsék dalokat választott. De akkor is jók voltak, bárki bármit mond. :( Ők és Kamilla kellett volna a döntőben legyenek. :((


Ha szerinted Paulina a jó, akkor hallgasd csak... Ez hatalmas nagy nulla volt, de már megszoktuk tőle. Az összes élő showban 0 volt. Nem is értem hogy jut tovább újra és újra. Kegyetlen rossz.


Én nem is nézem már tovább ezt a hulladék műsort. :(( Hát hogy lehetett azt a 3 csodaszép, tehetséges lányt hazaküldeni? Ilyen Alee marad bent helyettük, aki egy fityinget nem ér... Mekkora sz*r műsor.


Remélem dolgoznak még csapatként a The Harmonies és hallunk róluk. Bárcsak kiadnának pár közös dalt is. Én simán megvenném a lemezüket, a koncertjükre is mennék! HARMONIES!!! ♥♥♥ Legnagyobbak. ♥ Nekem ők voltak az X-Faktor. ♥♥♥♥♥

2021. dec. 4. 23:50
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, hogy nagyon szereted őket, de ne legyél emiatt elvakult. Be kell látni, hogy ma nem voltak jók, a második produkciójuk például tényleg elég hamis volt. Ami nem csak az ő hibájuk, nem volt jó a dalválasztás és azért is sikerült így. Ezért estek most ki.

Biztos nem fognak most emiatt feloszlani, szóval emiatt nem kell aggódnod.

2021. dec. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

De emiatt ne legyetek már szomorúak!

Ez csak egy tehetségkutató, sokan kiesnek, a végén úgyis csak egy valaki nyer! Azért mert a kedvenced kiesett, még simán nézhetnéd. És ettől még ugyanúgy lesznek zenéi/zenéik, el lehet menni koncertre meg stb. Nem kell emiatt lecsüggedni.

2021. dec. 5. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%
Adél ismét elb@szta az ő hibája hogy kiestek.
2021. dec. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
63%
Értem, hogy oda voltál a lányokért, de így lehordani egy műsort, amit állítólag eddig szerettél, az elég gáz.
2021. dec. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező te olyan vagy mint fociban a sok debil barca fan xd
2021. dec. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ideje volt kiesni. Jók voltak, de a folyamatos szóródás miatt rajtuk volt a sor
2021. dec. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!