Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Másnak is tetszik Csobot...

Másnak is tetszik Csobot Adélban, hogy ilyen kemény volt Az X-Faktorban, nem hagyta befolyásolni magát?

Figyelt kérdés

Mindig megmondta a véleményét, akkor is ha az legtöbbször nem egyezett a többiekével.

A vitákba belement és nem hagyta elnyomni az ő akaratát.

Például odapörkölt Lacinak is, amikor beszólt neki, hogy: "Leszarom, ez az én székesem!"

Szerintetek is jól csinálta? Ahhoz képest, hogy első éve volt az X-Faktorban, nekem tetszett hogy ilyen határozottan lépett fel, és kiállt a döntései mellett. Más is így gondolja?

Bogi tavalyelőtt sokkal bizonytalanabb volt, ő nem volt mentornak való. Adél sokkal inkább megállja a helyét. Más is így vélekedik róla?

Nekem ő a kedvenc mentorom. ❤️



2021. nov. 10. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Igen, Laci meg eldugulhat, nem kéne zsűrinek jövőre. Primitív. Alex a kedvencem.
2021. nov. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Honnan tudod, hogy ő a legjobb mentor? Még csak most kapták meg a csapatukat!
2021. nov. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Nekem Adél annyiban volt kellemes meglepetés, hogy szigorúan vette a válogatókat és nem volt olyan sok, mint az álarcos énekesben.
2021. nov. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Igen, tetszim. A fiúkon azt látom -főleg Laci és Alex- hogy kicsit túlságosan egymás véleményére támaszkodnak. Néha már nevetek is rajtuk, olyan bizonytalannak tűnnek.
2021. nov. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Egyetértek a #3-mal, nekem is kellemes meglepetés volt. Az álarcos énekesben engem idegesített, nem örültem mikor megtudtam, hogy mentor lesz, mostmár sokkal szimpatikusabb, mint volt.
2021. nov. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!