Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mit lehet szeretni Fekete...

Mit lehet szeretni Fekete Dávidon a Megasztárban?

Figyelt kérdés
Nem inkább ezerszer Viktor vagy Krisztián?!?
2008. dec. 6. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Mit lehet szeretni a Megasztárban? Komolyan, nekem összehasonlíthatatlanul jobb az életem, mióta nem nézek tévét... Gőzöm nincs, hogy kik azok, akiket felsoroltál, de legalább nem idegeskedem magam halálra ilyen hülyeségeken.
2008. dec. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

erre csak annyit tudok mondani, h kinek a pap, kinek a papnő; vagy ízlések és pofonok.

a Fekete Dávid fanok meg nyilván természetesnek veszik, h ő a kedvencük és azt nem értik, h h lehet a másik kettőt szeretni, ahogyan te nem érted, hogy h lehet a Dávidot szeretni. ennyi

2008. dec. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
89%
A hangját és a mozgását.
2008. dec. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
A tenyérbemászó, nyálas,csöpögősen romantikus stílusát szeretik,meg a csillogó szemét ahogy énekel.Bejön Ő is egyeseknek mint a mexikói romantikus sorozatok.Mert hogy nem a tehetségét szeretik az biztos,hiszen most nem igazán jó a felhozatal.Talán inkább Viktor áll közelebb hozzám,mivel sokat fejlődött,Ő legalább próbálkozik mással is!:)
2008. dec. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%

Viktor próbálkozik mással?! Talán az apukája pénzével?:)))


Egyébként ilyen hülye kérdéseket nem kellene kiírni. Nekem tetszik Dávid hangja, és előadásmódja. Ráadásul nem beképzelt, nincsen elszállva magától... :)

Amúgy ennyi erővel kérdezhetném, hogy Viktoron mit lehet szeretni? Mert semmi hangja nincs!

2008. dec. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ugy nez ki, mint Ron Weasley :-)
2008. dec. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
én ismerem, aranyos srác :) de tény hogy még van mit tanulnija :)
2008. dec. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A hangja ,mozgása,szeme
2008. dec. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
olyan kisugárzása van hogy az már hihetetlen...de tényleg...legalábbis sztem :$
2009. jan. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
azt,hogy hamisan énekel és randa és lehet rajta jókat nevetni :) (Isten mentsen meg attól, hogy őt musical színházban lássam)
2010. jan. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!