Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tv-n tudok netflixet nézni ha...

Tv-n tudok netflixet nézni ha igen akkor hogy?

Figyelt kérdés

2021. jan. 13. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tévé van annyira "okos", hogy képes netes tartalom lejátszására (wifi vétel vagy netkábel port) , valamint van rajta vagy letölthető a rendszerére a Netflix applikáció, amibe belépve azonosíthatod a fiókod és elindíthatod a lejátszást. Ezek hiányában legfeljebb úgy lesz a tévén Netflix, ha beszerzel egy vételre és lejátszásra képes eszközt (Tv box, android médiabox), és azt a tévére kötöd, hogy a képét átvigye.
2021. jan. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagy a képernyő de szerintem nem elég okos
2021. jan. 13. 17:14
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha van HDMI kábeled, csak kösd össze a tévét a laptoppal. Én így szoktam tévén netflixezni, mert a mi tévénk sem okos.
2021. jan. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

(Hármas vagyok)


Ha ilyen kis dobozos bigyótok van - T-Home vagy ami, akkor az már alapból HDMI kábellel van hozzákötve a tévéhez. Csak húzd ki a dobozból és dugd a laptopba.

2021. jan. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nincs laptop, telefonnal össze lehet kötni?
2021. jan. 13. 22:07
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

El tudom képzelni, de ahhoz eléggé be kéne vásárolnod különféle váltókábelekből (vagy hogy a fenébe hívják őket), és kérdéses, hogy ilyen van-e egyáltalán. Vagy olyan kéne, amibe az egyik felén bemegy a HDMI, a másik fele meg olyan mint a telefon töltője (kétlem, hogy van ilyen, de ki tudja), vagy duplán HDMI -> USB, USB -> kis telefonos dugasz.


De őszintén nem tudom, hogy ez mennyire működne.

2021. jan. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszi
2021. jan. 14. 06:31
 8/9 anonim ***** válasza:

csak szólok, ha veszel ilyen átalkítókat, ne csodálkozz, ha szétvágja a telefonod, a TV-d vagy mondjuk ronda lesz a kép a TV-n. Az ilyenek mindig kompromisszumos megoldások.


Vegyél chromecastot, vagy okos TV-t.

2021. jan. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha van Xboxod, azon lehet.
2021. jan. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!