Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Vannak még ilyen trükkök...

Vannak még ilyen trükkök Patrick Jane-s? (Mentalista)

Figyelt kérdés
2010. Augusztus 12. a mentalista epizódban Patrick egy olyan trükköt csinált Lisbonnal hogy gondoljon maga elé egy vásznat gondoljon oda egy alapformát és aköré még 1 alapformát majd vetítse át neki kérdésem az lenne tudtok-e még ehez hasonló dolgot/trükköt? Vagy valami olyan trükköt ami más illúziót kelt egy emberben.(Remélem értitek, köszi)
2010. aug. 13. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ja igen. Ezt a részt én is láttam. De azt kell mondanom hogy ez lehetetlen. Tippelni lehet, de kiolvasni képtelenség. Íme egy trükk ami gyakorlással sikerülhet:

Mondd édesanyádnak, hogy gondoljon egy számra 0 és 10 között. Ha megvan a szám, azonnal kezd figyelni közelről a szemeit, egész pontosan a pupilláját. Kezdj el lassan számolni: 0........1.........2..........3... Amint az általa gondolt számhoz érsz a pupillája vagy kitágul, vagy összehúzódik. A lényeg hogy látni fogsz valamilyen jelet amiből észreveszed. Ma például a mamámnál amikor az ötös számhoz értem hirtelen felrántotta a szemöldökét és leengedte. Innen rögtön tudtam hogy az 5-re gondolt, így is volt. Sokat kell gyakorolni, érdemesebb inkább a bal pupillát nézni, azon észrevehetőbbek a nyomok. Nálam párszor bejött. Egy a lényeg: a gyakorlás.

2012. jan. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Miközben mondta neki közbe a kezével mutatta a formákat nézd meg újra és rájössz nem mindig sikerül de aki nem látta a mentalistát az nagyon meglepödik
2014. szept. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!