Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az MTV-n miért van olyan...

Az MTV-n miért van olyan kevés zene?

Figyelt kérdés
10-ből 8-szor odakapcsol az ember, mindig valami reality megy. A többin meg mindig valami múltidézés. Tudom, hogy van YT meg Spoty, de az ember néha hallgatna egy kis zenét a zenecsatornán is. A VIVA korszakában volt még a legjobb.

2021. jan. 2. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

Hát az MTV már legalább 10 éve elveszítette zenecsatorna-jellegét és elsősorban reality-kre és sorozatokra koncentrál. A zenetartalmak a többi MTV csatornára mentek át, illetve a VH1-ra. A magyar esetében ez ahogy nézem a műsorrácsot különösen igaz, a német MTV-n, legalábbis mióta itthon vagyok, napközben zene szokott menni és csak főműsoridőben ezek a Magyarországon is futó reality-k.


De úgy összességében én már nagyon régóta más zenecsatornákat használok háttérzajnak, nem az MTV-t, javaslom Te is keress mást. A VH1 egyébként elég jó azok közül, amik Magyarországon elérhetők, illetve a Diginek pl. ott vannak a saját zenecsatornái, amit akkor hoztak létre, amikor összebalhéztek az Viacommal és kivették az MTV-t és a VH1-t és helyettük létrehozták a Music Channel friss tartalommal és a HIT Music Channelt egyfajta VH1 pótlónak.


Mondjuk én legtöbbet ilyen célra, tehát zenei háttérzajnakk a német Deluxe Music-ot használom, vagy az osztrák Kronehit TV-t. De mondjuk ennél egyszerűbb a Youtube Premiumra előfizetni és ott Youtube Music-kal nézni zenét tévén, ha okostévéd van és letölthető rá az alkalmazás.

2021. jan. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
VH1-on sok a retro zene, de egyébként nem rossz.
2021. jan. 3. 09:01
 3/3 anonim ***** válasza:
50%

Mert amióta elterjedt a net, főleg a Youtube és hasonlók, már az emberek ott hallgatnak zenéket, akkor és azt, amit szeretnének. Régen erre nem volt lehetőség, rádión vagy tévén kellett kivárniuk, míg adták, ha nem vették meg.

Manapság már nem éri meg ilyen adókat üzemeltetni, mert kicsi a kereslet rá.

2021. jan. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!