Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A mónika show mégse megjátszott?

A mónika show mégse megjátszott?

Figyelt kérdés

Szóval van aki azt mondja hogy megjátszott, illetve a régi szereplők is azt mondják hogy az, gondolom azért hogy megvédjék magukat. De pl jóska gyerek bézbózütős anyja lehetetlen hogy csak színészkedett, hiába van vele egy interjú ahol azt mondja csak szerep volt,ott nornálisnak tűnik, de valszeg csak mentené a menthetőt. Ha tényleg megjátszott lett volna már milliomos lenne a színészetből. De ott van pl a pitbull kutyás vámpír Ágis rész, kiderült hogy a csávó azóta börtönbe van olyanokkal kapcsolatban amikkel a mónika showban is vádolták. De még a balázs showos erzsikéről is találtam civil videót, ahol ugyanazzal a habitussal/hanglejtéssel kommunikál mint amivel híressé vált a tv-ben. A verekedős balázs v. mónika showos részeket már meg sem említem, azt végképp nem tudom elképzelni hogy megrendezett lenne.

Tehát, régen azt hittem kamu az egész, de kicsit utánagondolkodva sejtem hogy a top leghíresebb epizódok nem fikciók, hiába fizettek nekik. Persze vannak olyan részek amik hauxok, de a mozgatórugója a műsornak a magyar valóság lehet...

Ti mit gondoltok erről?



2020. dec. 28. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
PEdig ez tényleg megjátszott sorozat volt.
2020. dec. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Mivel nem profi színészekről van szó, ezért szerintem a megjátszottat nem úgy kell érteni, hogy színdarab volt. Kitalált volt mondjuk a probléma vagy a történet, de a karakter a valós személyiségét hozta többé-kevésbé.
2020. dec. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%

A Mónika Show teljes mértékben valóságos volt színészek nélkül.

Akik ezt tagadják jellemzően ilyen gyermeteg lelkületű emberek akik nem tudják megemészteni hogy nem csak cuki-muki dolgok történnek a világban.

Mást nem tudok elképzelni hogy mért létezne ez a "színészes lobbi" a showért. Nem tudom mekkora művészi tehetség kell ahhoz hogy például a fent említett idegbeteg Gabi eltudja azt "színészkedni" hogy kitágul a pupillája.

Nem egy Mónika Showban szereplő ember az ismerősöm ismerőse és valóban olyan életet éltek amilyet a műsorban bemutattak.

2020. dec. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
90%
Szerintem nem megjátszott. Akik itt szerepeltek azoknak nem volt akkora műveltségük meg intelugenciájuk higy szinészi tehetségük legyen vagy betanúljanak egy történetet szöveggel eggyütt. A Mónika részei előre le voltak forgatva s azt el tudom képzelni hogy meg volt adva a téma s elmentek a legelmaradottabb falukba ahol megketesték a szegény vagy bunkó embereket hogy akinek van olyan problénája az mesélje el s adtak érte pénzt. A tapsolók neg statiszták voltak s oda bárki mehetett nem csak a bunkó. Én is szivesen elmennék tapsolni egy ilyenbe 100 lejért. Vagy statisztának bárhova 100 lejért, mert ott nem kell szerepelni meg beszélni.
2020. dec. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy volt osztálytársam benne volt a Mónika show-ban meg a Johsi Barat-ban is. Én innen gondolom, hogy nem megjátszott, mert tényleg voltak náluk azok a problémák. A Josi Barat rész címe A fűzfa, igaz nem találom sehol, de hátha innen tud valaki gy jó helyet oda.
2020. dec. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
79%

Szerintem se megjátszott. Például azok a kisebbségi, 2 fogú szereplők biztosan nem tudták volna ennyire jól játszani a szerepüket.

Utólag pedig azért állítják azt a volt szereplők hogy megjátszott, mert ennyi idő elteltével szégyellik a viselkedésüket. Valószínűleg a forgatás ideje alatt nem voltak tisztában azzal, hogy ilyen hatalmas nyoma marad a szereplésüknek.

Illetve nem hinném, hogy lett volna idő embereket egy szerepre ,, betanítani", szöveget írni meg ilyesmi, ez elképzelhetetlen.

2021. jan. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!