Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek az MTV 80s...

Mi a véleményetek az MTV 80s és MTV 90s nevű csatornákról?

Figyelt kérdés
Nem tudom fogni ezért vagyok kíváncsi a véleményetekre. Mennyire tetszik nektek vagy mennyire nem? :) Arculat, hangulat hogy tetszik?
2020. nov. 13. 19:48
 1/6 anonim válasza:
Nekem nagyon bejön, imádom ahogy anyukámmal mindig tudjuk hallgatni, és tud azokról a zenékről mesélni:)
2020. nov. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én is ahhoz a generációhoz tartozom, akik tizenévesen a 90es években az MTV Europe-on csüngtek. :)

Úgyhogy tökjó :)

És így fiatslon milyen nézni ezeket a klipeket? Mit gondolsz azokról a zenékről, korszakról?

2020. nov. 14. 13:50
 3/6 anonim válasza:
Szerintem a mai zenéknél sokkal jobbak, gondolok itt Billie Eilishra, meg még azokra akik nagyon befolyásolják a velem egykorú tiniket:) tisztelet a kivételnek. Nagyon nagyon tetszik az a korszak, szívesen éltem volna abban, a zenék meg maga a megnyugvás:D Nagyon megnyugtatnak és vannak amikor napokig ugyanazok a sorok járnak a fejemben szóval igen. :)) Veled mi a helyzet?
2020. nov. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ezt jó hallani. :)

Igen, volt egy nyugodt hangulata az egésznek. Visszagondolva nagyon különleges volt. Annak idején vidéken csak 2 unalmas magyar tv csatorna volt, erre szüleim felszereltették a parabolaantennát és kinyílt a világ. Minden új, izgalmas, friss volt. Ezt így nem tudod elképzelni milyen amikor addig csak unalmas bajszos, slampos embereket látsz a tévében akik unalmasan beszélnek tompa hanggal unalmas módon, erre bejön az MTV, ahol fiatal, laza műsorvezetők nyomják vidáman 3 klip között. Toplisták, friss klipek, zenei hírek, mozimagazin, pofátlanul szemtelen betelefonálós műsor (Most Wanted Ray Cokes-szal) egyszerűen nem lehetett nem szeretni.

Anno ez volt a youtube nekünk. Tűkön ülve vártam, mikor jön már a kedvenc számom, hogy felvehessem kazettára - ja, mer ugye a beltéri egységet összekötöttem a magnóval.

Na és persze én voltam nyolcadikba, aki pont emiatt szállította a legújabb számokat a suliba (kazettacsere). El voltak képedve, honnan szerzem ezeket a jó számokat, mer falun ugye nem vót mindenkinek műholdvevője. :)

De amúgy meg lehetőség nem volt senmire, főleg nem "kitörni", az infók nehezebben áramlottak. Net se nagyon volt még.

Aztán gimibe mentem, így aztán a 90es évek második fele nekem rossz szájíz. Azt nem szerettem.

Jobb lett volna, ha jobb lett volna az az évtized :)

2020. nov. 15. 10:11
 5/6 A kérdező kommentje:

Amúgy a mostani zenék valóban fantáziátlanok. Vagy ha tehetséges valaki, alig jut el a közönsghez mert tömegtermelés van. A 80-90es évekbeli zenékbem van fantázia, ezért nyúlnak vissza oda. Mára már mindent elcsépeltek.

A 90es években elképzelhetetlen lett volna hogy 70es évekbeli számokat hallgass fiatalként. Sz.rrá alázást kaptál volna érte, Örökre száműztek volna maguk közül :)

2020. nov. 15. 10:15
 6/6 anonim ***** válasza:

jön az MTV 00s

VH1 helyett

2021. máj. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!