Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Akik tehetségtelenül jelentkez...

Akik tehetségtelenül jelentkeznek a különféle tehetségkutatókba miért teszik? Nincs annyi önkritikájuk, hogy józan ésszel felfogják, hogy nem oda illenek?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele, hogy ez adja a műsor válogatóinak a színét.Ezek dobják fel.De egy részeges alkoholista mit keres a Csillag Születikben?Egy teljesmértékben hamishangú ember minek megy a Megasztárba?És főképp miért erre kíváncsi a népség?Nektek mi a véleményetek?


14/F


2010. aug. 9. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak olyan emberek,akik túl naivak és azt hiszik milyen jó hangjuk van:DKözben csak égetik magukat,de nem veszi észre,h nem is tehetséges...sajna vannak ilyenek,akik nem veszik észre...
2010. aug. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Nekem azok a "kedvenceim", akiket kiszavaznak, mert nagyon bénák, de nem az jut eszükbe, hogy óhh, hát lehet, hogy ez a pálya mégsem nekem való, hanem azzal jönnek, hogy a zsűri gonosz és amúgy sem értenek a dologhoz. Olyankor mindig a világ rossz, és nem ők tehetségtelenek.

Ja és minden esélye megvan egy tök tehetségtelennek is, hiszen látunk bőven példát arra, hogy hogy felkap valakit a média, annak ellenére hogy nem ért semmihez...

Igen, az ilyeneknek nincs önkritikájuk, viszont bőven van bátorságuk. S látod, van aki meg tud élni belőle. Én már viszont besokalltam. Ha meghallom, hogy Bikicsunáj, kirohanok a világból.

2010. aug. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Valóban, ez is elgondolkodtató dolog.A tehetségekről akiket felfedeztek a tavalyi csillag születikben akár, például Csikó Szabi - ők hol vannak?

Magyarországon miért a Bikicsunájra van kereslet?

2010. aug. 9. 12:46
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A válogatók a showműsor részei - én biztos vagyok benne, hogy pl. a részeges alkesz is egy "megrendezett" jelenet volt, hogy legyen nézettség és beszéljenek róla.


Manapság csak a rossz reklám a jó...

2010. aug. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!