Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Már nem az RTL Klub a legnézet...

Már nem az RTL Klub a legnézettebb Magyarországon?

Figyelt kérdés

Eddig Wikipédián az RTL Klub szócikkénél volt ott, hogy "Az RTL Klub Magyarország legnézettebb csatornája." Most megnéztem, és nincs ott. Viszont a TV2-nél ott van, hogy "A TV2 Magyarország legnézettebb tévéadója."

szóval akkor lekörözte az RTL-t a TV2?


2010. aug. 6. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Pl. itt van ilyesmiről szó.

De csak minimális különbség szokott lenni a két adó között.

Egyébként én úgyis TV Paprikát nézek, annyira nem érdekel:)

2010. aug. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
49%
Nemhiszem, én TV2t egyátalán nem nézem... RTLt is ritkán, általában a Comedy Centralt nézem éjjel nappal amikor nem mesék mennek rajta
2010. aug. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Nem hiszem,hogy a TV2-t többen néznék. Egyébként én csak az RTL-t szoktam nézni,azt is csak akkor, ha futam van.
2010. aug. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
49%
RTL Klub a legnézettebb még mindig. A második a Tv2. Messze van a Tv2 az első helytől azért. Az MTV és a Viasat3 követi őket.
2010. okt. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!