Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Fort Boyardnak(Az erőd-nek)...

A Fort Boyardnak(Az erőd-nek) miért lett vége?Miért nem folytatják már, vagy nincsenek új részek?

Figyelt kérdés
Vírustól függetlenül.

2020. aug. 16. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
En azt ugy imadtam :( Barcsak lennenek uj reszek
2020. aug. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Melyikre gondolsz? A Magyar vagy a Francia változatra?


Az itthoni verzió szvsz nagyon rossz időpontban ment régebben (én úgy emlékszem szombat dél körül), de lehet csak azért, mert az eredeti időpontban még kevesebben nézték, mint ahova átkerült.


Az eredeti Francia verzió szerintem megy, legalábbis ahogy a 2020.fort-boyard.fr honlapból kitűnik.

2020. aug. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt hittem már egyáltalán nincs.Elsősorban a magyar érdekel, de megnézem a külföldit is, mert nagyon szerettem. 2. Te értesz valamit abból a francia honlapból? :) Mit hámoztál ki belőle?Vannak valahol esetleg videók új részekről?
2020. aug. 16. 14:57
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a franciák epizódjait régebben a tv5monde nevű csatornán néztem, manapság már nem követem. (nem tudom hol máshol lehetne megnézni ezeket a részeket)


Több éve mikor még néztem, akkor annak ellenére is teljesen érthető volt mi történik, hogy kukkot sem tudok franciául. Plusz hosszabb és izgalmasabb is volt egy-egy epizód, mint itthon. Az eredetiben pl. be is sötétedik egy rész alatt, így a végkifejlet már sötétben "a tűz fénye" mellett játszódik. Itthon totál nem így volt, az le volt rövidítve 45 percesre.


europe.tv5monde.com/en/tv-guide/entertainment/fort-boyard-Season-30-294803


Eszerint idén a jubileumi 30.dik évfordulós etap megy, talán egy wikipédia rákereséssel az is kiderülne, hogy idén vették-e fel, vagy még tavaly év végén.

2020. aug. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pontosítok: tavaly volt a 30. idén a 31. évad megy, gyakorlatilag is.
2020. aug. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajna már nincs iylesmikre igény, pedig régen milyen jók voltak, a másik kedvencem a Játék határok nélkül volt.
2020. aug. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Valahol lehet nézni újabb részeket?Youtube-on egy 2017-es részt találtam csak :(
2020. aug. 17. 11:23
 8/8 anonim ***** válasza:
A TV5 Monde Europe épp most adja. Ez a csatorna régebben sok magyar kábelszolgáltató kínálatában benne volt, mondjuk a Digitől pár éve kikerült.
2020. aug. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!