Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik ez a rész a Spongyabobban?

Melyik ez a rész a Spongyabobban?

Figyelt kérdés

Az amikor találkoznak valami különböző szemszínű hallal, vagy valami lénnyel. Sajnos nem tudok többet írni nagyon régen láttam már.

Melyik rész lehet ez? Esetleg hol tudom megnézni?



2020. jún. 13. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálnék segíteni neked, de ez kicsit kevés infó. Pedig én nagy Spongyabob őrült vagyok. :D Egy kicsit írj róla többet, hátha eszembe jut, hogy melyik ez a rész. Illetve kik találkoznak ezzel a furcsa szemű hallal/lénnyel? Spongyabon és Patrick?
2020. jún. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már rájöttem hogy az valami speciális rész volt valami Atlantiszos mert rákerestem, már csak azt kéne mentudnom jól tudnám megnézni magyarul mert sehol sem találom. Ha ebben tudnál segíteni nagyon megköszönném :D
2020. jún. 19. 00:35
 3/4 A kérdező kommentje:
*megtudnom hol 🙄
2020. jún. 19. 00:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdező, megtaláltam, fent van a gépemen ez a rész. Az 5. évad 12-13. része ez az Atlantiszos. Kerestem a Google-ban, sehol nem tudtam elindítani. Írj választ, és megoldjuk. :)
2020. jún. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!